muhasebe nasıl gecilebilir :)

volkii

Yeni Üye
arkadaslar bu muhasebeden bnm kadar çile ceken varmıdır bilmıyorum ama bu dersten nasıl gececegız bilgisi olan varmı yardım lutfen :(

jojo

Yeni Üye
sende artık ben gibi bi zahmet tabloları ezberlıcen baska caresı yok gecmek ıstıosan katlanıcan arkadasım:)

volkii

Yeni Üye
tşkler arkadasım maşallah çözümün guzelmiş ya :) 2 yıldır bu dersten kalıyorum ve ve 2. sınıftada muhasebe var ve ondanda ara sınavda düşük not aldım muhasebe erkek adamı bozar :D

BURCU

Çok Özel Üye
aktifi pasifi ezberleyin... geliri gideri bilin yeter ha bide tek düzen hesap planın işleyişi :D:D
satılan malın maliyeti favori bu arada :D

volkii

Yeni Üye
:D:D cok yardımcı oldunuz yha saolun ama cok basit oldu yaa :D geccem mı ben sımdı sınavı :p

BURCU

Çok Özel Üye
heheh ana temayı söyledim bunları bilirsen zaten herşeyin üstesinden gelirsin :)

volkii

Yeni Üye
fly ben bir program buldum genel muhasebe ile ilgili onu indir cok faydalı
Genel muhasebe programı diye bak forumda linkini astım emınım basarılı olursun ;)

bolu

Yeni Üye
ben kitabı 2 kere okudum 53 aldım.ama ikincisinden tırsıyorum nedense.o kadar zor değil dicem ama zor ya

tatlı cadı

Yeni Üye
muhasebe dersinden nefret ettim iyice çalışıyorum anlıyorumda ama bi türlü yüksek not alamıyorum uyuz oldum iyice:mad: niye olmuyor anlamıyorum bakalım bütünlemede ne yapacam :confused:

darlk

Yeni Üye
aynı dert bendede var 2 yıldır muhasebeden tekliyorum bu dersi bize daha kolay açıklayacak kimse yokmuuu? acil yardım

merveg

Özel Üye
arkadaşlar önce hesap isimleini öğrenin ve sonra onlarla nereye kaydedilecekleri konusunda bağlantı yapın ben öyle yaptım ve geçtim herkese başarılar inş faydam olmuştur

z.bed79

Yeni Üye
Hesap isimlerini bilmekte fayda var. Hangi hesapların borçlu hangi hesapların alacak olarak çalıştığını bilmek gerekiyor. Muhasebe de ana formül : Alan hesap borçlu Veren hesap alacaklıdır. Bu hiç değişmez. Yevmiye kayıtları bunu esas alarak işlenir. Bol bol soru çözün derim. Başarılar.

paşa 41

Yeni Üye
yokya bu muhasebeyi gecen nasıl geçiyor anlamadım bende kalmısım:( hem okadar çalıstım .

rainbow

Özel Üye
Bak ben geçtim hemde yüksek notlarla ..sadeece yapmanız gereken ---GİREN BORÇLU ÇIKAN ALACAKLI--kavramın iyice anlamak ;;;gerisi geliyor.......borç alacak taraflarını iyice öğrenmek gerek.....çalışın ,bol soru çözün yeterli oluyoor..başarılar...

güldeste

Yeni Üye
bende geçen sene büte kaldım 1 puan fazla alarak geçmiştim nasıl geçtin diye sormayın çünkü cvbını bende bilmiyorum.işin kötü yanı bu sene muhasebe uyguları olarak karşıma çıktı üstüne üstelik arasınavda kötü...uffff...vorki sende şimdi yaramı açtın ben napicam bu muhasebe uygulamalarını.kusura bakma kelin merhemi olsa önce kendi başına sürer diyorum başkada bişey demiyorum.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,725
Son üye
Peternar