Bilgisayarın HoşGeldınız Yazısını Degiştirme

volkii

Yeni Üye
http://rapidshare.com/files/116139278/xp_res.zip.html

verdiğim programı çalıştırın açılan ekranda Files tuşuna ardından open tuşuna basın ve C:/WINDOWS/system32/logonui.exe dosyasını açın

Sonrasında cıkan pencerede Stringtable yi acın ardından 1 klasorunu ve sonrasında 1055 i çif tıklayıp acın
orada "hoşgeldiniz" yazısını göreceksınız onu silip " " işaretlerinin içine 11 harften olusan birşey yazabilirsiniz

Son olarak zipli dosyanın içerisindeki UıHost.reg dosyasını calıstırın evet diyin ve bu kadar.
Artık windows baslangıcında yazdıgınız şey görünür.

POSKY

Yeni Üye
slm arkadaşlar biri bna yardım etsin ben msnmi açamyom parolayı gryom yanlış dyo ben ne yapamadcam acil cvp:confused:

jojo

Yeni Üye
hmm muhtemelen msnen hacklanmiş posky:(

jojo

Yeni Üye
nasıl açılcağını bende bilmiyorum malesef, şifreni mi unuttun tam olarak nedir sorun?

By_tr

Özel Üye
rahat dur ensendeyim
ne dersiniz yazayımmı:D:D

POSKY

Yeni Üye
ya şifreyi unutmadım açıktı bianda kendisi kapandı açmaya çalştım ama yanlış şifre dedi ki halada dyo

MatmazeL

Özel Üye
ya şifreyi unutmadım açıktı bianda kendisi kapandı açmaya çalştım ama yanlış şifre dedi ki halada dyo
Msninizi çalmışlar :(
Yapmanız gereken alternatif mail ile yada kullanıcı bilgilerinizle şifrenizi değiştirmeye çalışmak çok geçe olmadan..
Acele etmezseniz o bilgilerinizide değiştireceklerdir..

MatmazeL

Özel Üye
http://rapidshare.com/files/116139278/xp_res.zip.html

verdiğim programı çalıştırın açılan ekranda Files tuşuna ardından open tuşuna basın ve C:/WINDOWS/system32/logonui.exe dosyasını açın

Sonrasında cıkan pencerede Stringtable yi acın ardından 1 klasorunu ve sonrasında 1055 i çif tıklayıp acın
orada "hoşgeldiniz" yazısını göreceksınız onu silip " " işaretlerinin içine 11 harften olusan birşey yazabilirsiniz

Son olarak zipli dosyanın içerisindeki UıHost.reg dosyasını calıstırın evet diyin ve bu kadar.
Artık windows baslangıcında yazdıgınız şey görünür.

Paylaşım için teşekkürler volkii ;)

POSKY

Yeni Üye
msninizi çalmışlar :(
yapmanız gereken alternatif mail ile yada kullanıcı bilgilerinizle şifrenizi değiştirmeye çalışmak çok geçe olmadan..
Acele etmezseniz o bilgilerinizide değiştireceklerdir..
nasl degştrecem bilmyom açlmyo
ya kim çalar kimse bilmyo

jojo

Yeni Üye
hmm msn nen açıkken kapandıysa biri senin şifreni bilio demektir.sen onlıneken oda şifrene girip onlıne olmuş ve şifreni değiştirmiştir muhtemelen..kimseye verme şifrenii posky.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw