geçmiş oolsuun!!

jojo

Yeni Üye
slm arkadaşlar:D:D öncelikle herkese geçmiş olsun.nihayet final sınavınıda atlattık hayırlısıyla... umarım herkesin sınav sonuçları ii ve hayırlısı olur.

neseumut24

Yeni Üye
merhba herkese ben dün iki dersten girdim sınava bi tanesi çokk kolaydı diğeri karışıktı inş geçerim

jojo

Yeni Üye
sorunun yarısını dogru yapsan gecersın yani 30 soru varsa 15; 36 varsada 18 dogru cevabın olursa garanti gecersin:)

zehra_60

Yeni Üye
ya arkadaşlar bu aöf sitesinde sınav soruları yayınlanmış.iki dersten emin değilim ama diğerlerinden geçmiş gözüküyorum. :)

ayseen

Özel Üye
sağol jojocuğum sanada geçmiş olsun.bir stresten daha kurtulduk.bütünlemeye girmicem.sınavda çok iyi değilde eh işte iyi geçti .seninki nasıl geçti

jojo

Yeni Üye
slm ayseencim ben kalırım dıe umuyorum bütlere...sorulara bakmadım morelim bozulmasın dıe neticede 18-19 gibi acıklanır. muh.garanti gelir berbattı cünkü:( yani anlacagın muh.hep mantıgımla yaptım icin bilemicem:(digerleride fena degildi işte

canselen

Özel Üye
herkese gecmiş olsun ben 1dersten büte kalıyorum.eger bir son dakıka süprizi olmazsa

gul_umse

Yeni Üye
arkadaşlar hepinizin sınav falan dertleri farklı. bende birsey sormak istiyorum. ilköğretim matematik öğretmenliğinde okuyorum. açıköğretimde işletme okumaya başlamak istiyorum fakat açıköğretimin birçok bölümü var benim işime hangisi daha çok yarar???

A

antepli

Misafir
Arkadaşlar Allah'a şükür ben mezun oldum darısı sizlerin başına. Bana burada yardımcı olan herkese teşekkür ederim. Allah Razı olsun.

sanko86

Yeni Üye
arkadaşlar hepinizin sınav falan dertleri farklı. bende birsey sormak istiyorum. ilköğretim matematik öğretmenliğinde okuyorum. açıköğretimde işletme okumaya başlamak istiyorum fakat açıköğretimin birçok bölümü var benim işime hangisi daha çok yarar???
Kendiniz söylemişsiniz işte açık öğretim işletme diye:)

Ben işletme okuyorum iktisat ve kamu yönetimi okuyan arkadaşlarımda var bu üç bölümde bence güzel işinize yarar.

tbua

Yeni Üye
hepimize geçmiş olsun . inşallah geçer de büte kalmayız:) sonuç 19 haziran 17.00 da açıklanıyor

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl