ders çalışan var mı?

ezda

Yeni Üye
arkadaşlar şu dk itibariyle ders çalışan var mı?motive olup başlayamıyorum. kafamda 40 tane düşünce var program yapılacak.öfff ne zor hem çalışan,evli,çocuklu ve öğğğreeeenciiii olmak.kariyerde yaparım çocukta heee:eek:

jojo

Yeni Üye
arkadaşlar şu dk itibariyle ders çalışan var mı?motive olup başlayamıyorum. kafamda 40 tane düşünce var program yapılacak.öfff ne zor hem çalışan,evli,çocuklu ve öğğğreeeenciiii olmak.kariyerde yaparım çocukta heee:eek:
pardon ama ne dersi bu??:D:D

ezda

Yeni Üye
devlet bütçesi,anayasa hukuku,sosyal politika,türk siyasal hayatı,idare hukuku,türk vergi sistemi,ingilizce.:pkısaca:p (3.sınıf kamu yönetimi diyebiliriz)

jojo

Yeni Üye
ooo maşallah sen erken başlamışın 3. sınıfa:):) ne bu acelen dur daha yeni atlattık finali biraz dinlen tatil yap bak sonradan bıkarsın soleyem sana:)daha coooook zaman var

ezda

Yeni Üye
ah be arkadaşım.bu derslerin çoğunun vize notları iyi.ben finalde sınavı kaçırdım:( ben bütünlemeye düşecek öğrencimiydim yauw.

jojo

Yeni Üye
hayallah bende ole derslerin çoğunu sayınca ve 3. snf deyince ne bilem büt. bahsettini:)
üzüldüm arkadaşım:( nasıl oldu bu yani neden giremedin yoksa uyuya mı kaldın:D:D

ezda

Yeni Üye
uyuya mı kaldın derken pek bi dişlek gördüm seniii:D. eee hala derslere çalışmaya nasıl motive olup başlıcaz fikir vermedin.yoksa 1.sınıf çömezlerdenmisin:rolleyes:

jojo

Yeni Üye
evt birinci snftm ama 2 oldum heheheheh geç kaldın şu çömez konusunda
ya ne diem işte aç kitabı calış hatta şuana kadar durduğun hata onca dersi anca temizlersin hedef büt. geçmek diyerek motive edebilirsin kendini. bu bıde senın ıradende bıtıo sen kendı kendıne motıve etmelısın anlatabıldım mı yani sende olmadıktan sonra ben ne desem boş

ezda

Yeni Üye
e yani tabiki olay bende bitiyo.elimizden geleni yapcaz.tabi büt.uyuya kalmazsak:D genelde soru-cevap ağırlıklı çalışıyorum ve pek bi faydasını gördüm. 2ci sınıfa takıntısızmı geçtin.

jojo

Yeni Üye
evt bende ole yapıyorum sorulara ağırlık veriyorum ve faydasını gördüm zate soru çözerkende konuyu anlayabılıosun tabi ki çözümlü soru bankasından faydalandım. sende ole yap faydasını goreceksin.takıntısız mı derken bunu haftaya görecez snv sonucları acıklanınca yani:D ama tabiki muh. süpriz olmazsa. muh. biraz kötüydü bellide olmaz belki geçmişimdir umudum var

jojo

Yeni Üye
rica ederim ne demek her zaman yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince:D umarım derslerini bütte verirsin hayırlısı olsun.

duygusu

Yeni Üye
kesin haftayamı açıklanıyor ki? ayy sabırsızlıkla bekliyorumm korkuyorum senden sosyal güvenlik hukuku..öffffff

NİLL

Yeni Üye
çalışmayaaa başlayın

arkadaşım bende senin gibi düşünüyordum çalışan varmı nasıl çalışacam.bunu geçen sene anladım düşünerek yıl bitti üstelik kaldım ve bu dönem düşünmeden direk çalışmaya başladım konuları okuyun üstüne soru çözün ..işte bu kadar

SELDA33

Yeni Üye
bende calismak istiyorum ama calistigim zamanda anlamayinca moralim bozuuluyor ne yapcam bilmiom

77merih

Yeni Üye
çalışmaktan başka şans yok hayat çok zor:)

imqossibLe

Yeni Üye
ders calışacmdıe sartlamyın sadece oluruna bırakın uzmanlar yetiştıremem korkusunu uzerınızden attıgınız an herseyın ustesınden gelecegımızı söyluyor ve bence gayet haklılar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara