yardımcı kitap seçimi!

duygusu

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar , hangi yardımcı kitaplarını öneriyorsunuz, yada hepsi aynı işlevi görür mü sınavda herkesin elinde murat yayınlarınınn yard.ders kitaplarını gördüm bu sene murat yayınlarıyla sınavlara hazırlanan var mı acaba?:p

Ares

Yeni Üye
Merhaba.
Bende sınavlarda herkesin elinde genelde Murat yayınlarının kitaplarını görüyorum.
Bu yayınevi yeni olmadığından, herkesin elinde olması bence normal.
Ben okula başladığımdan beri(2 senedir) Yargı yayınevinin yardımcı kitapları ile çalışıyorum ve alttan hiç ders bırakmadan 3.sınıfa geçtim.
Bu yayınevin Murat kadar eski olmadığı bir gerçek.Murat'ın yeni kitaplarını görmedim ama arkadaşlarımda gördüğüm eski bir kitapta, samanlı kağıda, yazılar sanki bir roman gibi birbirine çok yakın ve iç içe geçmiş gibi geldi.
Yargının kitapları daha farklı bana göre.Grafiklerle, oklarla, önemli noktalar bölümlere ayrılarak, şekillerle gösterilmiş.
Ben Yargıdan memnunum, tabii bu benim düşüncem, ama şu da bir gerçek ki, Murat'ın kitaplarını çok daha fazla kişi okuyor.
Kararı sonunda sen vereceksin, bence ikisini de bir incele hangisini istersen onu seç.....

duygusu

Yeni Üye
teşekkür ederim arkadaşım ,dediğin gibi yapacağım,kitapları incelerim karar veririm ilgin için bir kez daha saol...

Ares

Yeni Üye
Rica ederim, elimizden geldiğince birbirimize faydalı olmamız gerektiğini düşünüyorum.
Başarılar...

broken06

Yeni Üye
arkdaslar yargıymıs ılkumut mus bence bos tek onerdıgım kıtap murat yayınları bır mesun olarak alttan hıc ders bırakmadan murat yayınalrı sayesınde mesun oldum cok calısın demıorum mantıklı ve dusenlı calsımanısı tavsıye edıorum

destinam

Yeni Üye
meraba peki bu yardımcı kitapları sadece aöf bürolarındanmı bulabilirim yoksa heryerde var mıdır?

sanko86

Yeni Üye
Aöf bürolarından alamazsınız zaten yardımcı kitap bildiğim kadarı ile sadece ders kitaplarını veriyorlar.
Ben ideal açık öğretim dershanelerinden alıyorum.

jojo

Yeni Üye
ya farklı yayının kitaplarının içeriği farklı mı oluo? tüm yayınların kitaplarının içeriyi aynı değil mi?

nazo_71

Yeni Üye
bende murat yayınlarından faydalanıyorum.. büt sınavında bire bir aynısı olan bi kaç soru bile vardı..

202020

Yeni Üye
arkadaşlar diğer kitapları incelemdim ama murat yayınlarından bir çok soru geliyor neredeyse bire bir aynı

**PANDORA**

Özel Üye
soru bankasımı??? çıkmış sorular yeterli olur bence bide aöf kitapları ile yardımcı kitaptaki sorulara baktımmı tamamdır.tavsiyem okadar kasmayın arkadaşlar...

gulaymutlu

Yeni Üye
ben de 4. sınıfım 3 ten basladım daha once murattanda calıstım ve alttan ders bırakmadım yargı dan da aynı sekılde.. ıkısı de bence cok ıyı yalnız muratı tercıh edın daha oz yargı cok uzun tutmus bu sene unıtelerı.. yargının soruları gecen yıl 3.sınıflarda bıre bır cıktı

merveg

Özel Üye
valla ben murat yayınları derim.çıkmış soruların aynısı bulunabiliyor muratta

sinem22

Yeni Üye
Bende murat yayınlarını aldım ama dikkatimi çeken birşey var tamam bu özet halinde verilmiş ama sanki atladıkları çok yer var.

weeping eyes

Özel Üye
arkadaşlar benim gördüğüm şu an en iyi kaynak kitaplar murat yayınları epey bi soru çıkıyo sınavda bide oldukça güncel bi yayın değişiklil olduğunda anında fasikül yayınlanıyor.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz