bütünleme sınavı

yavuzz

Yeni Üye
final sonuçları açıklandı.7 dersin 4 ündenn kaldım.şimdi bütünleme sınavında kaldığım 4 dersten mi gireceğim yoksa 7 dersten de sınava girecek miyim?bir dene şekilde çalışmaşıyım siz ce?muhaseb iktisat kaldıklarımdan .nasıl yöntyem izlemeliyim.cevap verebilirmisiniz arkadaşlar.

mamela

Yeni Üye
sadece kaldığın derslerden gireceksin arkadaşım bütünleme sınavının geçmiş yıl sorularına muhakkak bakmalısın bence..

ertan_112

Yeni Üye
arkadaşlar temel bilgi ara sınav 63 final 37 ortalama 45... bütünlemeden kaç almalıyım.. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler....;)

ceylin_erbilgin

Yeni Üye
Butunlemede Notlar Nasıl Hesaplanacak Arasınav Notu ılemı Hesaplanacak :)

Sekoloji

Yeni Üye
Bütünleme Sınavı

Merhaba arkadaşlar Bütünleme sınavı ne zaman yapılacak?

canselen

Özel Üye
arkadaşım bütünleme sınavı eylülün ilk haftası yapılacak.bunu daha öncede acıkladım.arkadaşlar bu konuyla ilgili lütfen farklı yerlere aynı soruyu sorarak konu acmayın.

sineank

Yeni Üye
matematikle başım belada umarım bütenlemede sorular kolay gelir,

ezda

Yeni Üye
ben 3.sınıfım.matematiği ilk yıl bende verememiştim.geçmiş yıl çıkan sorulardan kategori yaptım.hangi konudan kaçar soru geliyo.inanamazsın çok faydası oldu.bak matrisler mesela kesin 4-5 tane geliyo.sende kendine bir istatistik yap ve ona göre ağırlık ver.:rolleyes:

sineank

Yeni Üye
tşk edrim önerin için ilk sınav 62 final 35 çok kötüü şimdiden çalışmaya başladım mat. veremediğim için 3.sınıfa geçemiyorum.

destinam

Yeni Üye
arkadaşlar bende bişi sorcam sadece iki dersten geçmişim.şimdi bütünlemeye 5 dersten gircem onlarında hepsinden kalırsam sınıf tekrarı yapcam dimi?

canselen

Özel Üye
arkadaşlar bende bişi sorcam sadece iki dersten geçmişim.şimdi bütünlemeye 5 dersten gircem onlarında hepsinden kalırsam sınıf tekrarı yapcam dimi?
evet aynen öyle.bir üst sınıfa gecebılmen içn en fazla 2dersten kalmalısın.;)

rojda1979

Yeni Üye
bütünleme

arkadaşlar bütünlemede en az kaç puan almalıyız bilenlerden yardım lütfen şimdiden çok teşekkürler

rapunzelbirgül

Yeni Üye
:)

final sonuçları açıklandı.7 dersin 4 ündenn kaldım.şimdi bütünleme sınavında kaldığım 4 dersten mi gireceğim yoksa 7 dersten de sınava girecek miyim?bir dene şekilde çalışmaşıyım siz ce?muhaseb iktisat kaldıklarımdan .nasıl yöntyem izlemeliyim.cevap verebilirmisiniz arkadaşlar.
arkadaşım 7 olurmu kendine eziyet çektirme tabiiki 4 dersten gireceksin.kaldığın matematiksel dersleri sakın es geçme sıkı çalış.kitabı çok ii takip et daha sonra soru çöz...

rapunzelbirgül

Yeni Üye
tşk edrim önerin için ilk sınav 62 final 35 çok kötüü şimdiden çalışmaya başladım mat. veremediğim için 3.sınıfa geçemiyorum.
ah be güzel arkadaşım o matematik canavarı beni 3 senedir yedi bitirdi onun yüzünde 3 e geçemiodum ama sonunda şeytanın bacağını kırıp geçtim.3.sınıftayım......:):):):):):):):D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO