Kpss yardım

numidian

Yeni Üye
arkadaslar biliyorum burası yeri değil ama sormak zorundayım bugun harcı yatırdım daha önce girdiğim için internetten basvuru seklin secdim ama ben iki yıllık bitirdim o zaman basvurdugumda okuyordum simdi siteye girdim önlisans kısmı pasifdi secemedim bu yuzden eski bilgiler kalıcı oldu bu farkedermi eger kazanırsam lise önlisans a göre devlet memurlugunda değişiklik oluyormu

mamela

Yeni Üye
arkadaşım daha önce girdiğinde önlisans olarak mı yoksa ortaöğretim olarakmı kayıt yapmıştın eğer öncekinde ortaöğretim olarak kaydolduysan ve şimdi önlisans olarak gireceksen internetten kayıt yapamassın form alıp elden teslim etmen gerekir. kısacası önceden ortaöğretim olarak girmişsen internetteki bilgilerin öyledir ve sen değişiklik yapamassın kaydolduysanda yine öyle kaydolmuşsun demektir bence biran önce yetkili bi kişiye danışmanda fayda var

mamela

Yeni Üye
ayrıca kazanırsan puanına göre farkeden şeyler olacaktır tabi, önlisans olarak devlet memurluğuna daha kolay yerleşirsin

numidian

Yeni Üye
saol internetten öyle basvurdum ama basvuru merkezine gitsem düzeltemezmiyiz
bunu dısında dilekce ile değiştirebilirmiym ilk girdiğimde lise oalrak girmişdim ama 2007de okulum bitti ve su an önlisans mezunuyum arıyetten aof okuyorum sence basvuru mrkezinde düzelme sansı varmı yoksa telefonla osym aramakmı lazım

mamela

Yeni Üye
bu konuda bi bilgim yok bence sen başvurular bitmeden başvuru merkezine bunu bi sor onlar belki düzeltebilirler veya ne yapman gerektiği hakkında bilgi verirler

incekaracanan

Yeni Üye
arkadaşlar ben 2006 yılındasınavagirmiştim internetten başvurdum dahasonarabaşvurumerkezine gidip ayrı yeten form dolduracakmıyım

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara