itiraz!!!!!!

zenme

Yeni Üye
arkadaşlar herkese merhaba.yardıma ihtiyacım var.tek dersten yılsonu sınavına girdim.ara sınav 58.yılsonu sınavında da iyi bir sonuç beklerken şok oldum 42 ile.bu sonuca itiraz edebilirmiyim itiraz hakkım varsa nereye, ne zaman ve nasıl yapabilirim bu itirazı.yardımlarınızı bekliyorum. yardımını esirgemeyecek arkadaşlara şimdiden -TEŞEKKÜRLER-

broken06

Yeni Üye
bıldıgım kadarıyla ıtıras hakkın var resktorluge dılekce yasıosun buroya basvrman da yarar var sınav dogru acıklandıysa bır yaptırımı da olabılır ama tama olarak bılmedıgım ıcın burodan ogrenebılrısın

erolpasa

Yeni Üye
ben işletmeden 80 civarı beklerken 50 aldım. Ama neyse ki geçtim. İtiraz etmeyeceğim.

ayseen

Özel Üye
arkadaşlar itiraz hakkı yok.çünkü kılavuzda sonuçların en ince ayrıntısına kadar incelendiğini ve rektörlüğe dahi iletseniz sizden gelen ne e mail nede posta dikkate alınmayacak.kusura bakma kılavuzda okumuştum.

jenk

Yeni Üye
benım alttan kalan bı dersım ın sonucu ılk sınav sonrası 36 gelmıstı sınac sonuc kagıdındada aynen o sekılde ama sımdı ınterntte o sonuc ılk sınav 42 yazıyo bence hatalar olabılır

zenme

Yeni Üye
arkadaşlar beni bilgilendirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler bende hele sınav sonuç belgesini bir bekleyeyim de ondan sonra ne yapacağıma karar vereyim o zaman.

fa77

Yeni Üye
Ben birebir beklediğim sonuçları aldım yani sınavda cevaplarımı almıştım açıklanınca kontrol ettim ne bir eksik ne bir fazla var hepsi aynen geldi yani kağıtlar doğru okunuyor arkadaşlar

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO