aöf yardım

corso

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu sene aöf işletme 3. sınıfa geçtim aynı zamanda bu sene girdiğim össde büyük ihtimal 4 yıllık bi bölüme yerleşicem.Bu durumda, örgün öğretime kayıt olmak için aöfden kaydımı silmemmi gerekiyor yoksa ikisinede devam edebiliyormuyum?

canselen

Özel Üye
arkadaşlar ben bu sene aöf işletme 3. sınıfa geçtim aynı zamanda bu sene girdiğim össde büyük ihtimal 4 yıllık bi bölüme yerleşicem.Bu durumda, örgün öğretime kayıt olmak için aöfden kaydımı silmemmi gerekiyor yoksa ikisinede devam edebiliyormuyum?
duydugum kadarıyla kayıdını sildirmen gerekmiyor.bunu trt2de bır programda dinlemiştim.bırı normal üniversıte diğeri açık öğretim oldugundan her 2böümede yerleşebilir mezun olabılırsın.ancak yınede bunu aöf bürodan araştırsan fena olmaz.

tayfun_t6t

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yardımm

merhaba işletme 1. im ben.3 dersten kalmısım sınıftamı kaldım yoksa bütünlemelerden sonra 3 dersim kalırsa sınıfta kalmıs olcam.

canselen

Özel Üye
merhaba işletme 1. im ben.3 dersten kalmısım sınıftamı kaldım yoksa bütünlemelerden sonra 3 dersim kalırsa sınıfta kalmıs olcam.
henüz tam anlamıyla kalmıs sayımazsınız.daha eylulde bütünleme sınavları var en az 1-2dersi verirseniz bir üst sınıfa kaldıgınız derslerı alttan almak kosuluyla gecersiniz.kim bilir belki eylülde derslerinizin hepsınıde verebılırsınız.başarılar;)

fa77

Yeni Üye
Nette böyle bir eski haber var tabi şu an için bencede aof ye devam örgünede devam oluyor biliyorum
sevgiler...

İkinci üniversitede eğitim görmek isteyen öğrenciler, Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nin (AÜ) uzaktan öğretim uygulayan Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerine kayıt yaptırabilecek.

Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre, yükseköğretim kurumlarının örgün herhangi bir lisans programına kayıtlı öğrenciler ile bu programlardan mezun olanlar, okumakta ya da mezun oldukları alanlarda olmamak üzere 2005-2006 eğitim-öğretim yılında lisans ya da ön lisans programlarının 1. sınıfına kayıt yaptırmak için başvurabilecek. Yükseköğretim kurumlarının örgün herhangi bir meslek yüksekokulu ön lisans programına kayıtlı öğrenciler ile bu programlardan mezun olanlar da, alanları dışında sadece Açıköğretim Fakültesi ön lisans programlarının 1. sınıfına kayıt yaptırabilecek.

Linsey

Özel Üye
İçiniz rahat Olsun , sakın endişe etmeyin , Aynı zamanda Hem Açıköğretim hemde ÖRgün Öğretim Okuyabilirsiniz;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl