arkadaşlar konu açtık niye katılım sağlamıyorsunuz

sinem73

Yeni Üye
evet nerede konu açtınız.hem biz elimizden geldiğince bütün konulara katılım sağlıyoruz ve arkadaşlarımızın emeğine karşılık en azından teşekkür ediyoruz.

nuran_01

Yeni Üye
açıköğretim

açıköğretim fakültesi mezunu olup kamuda görev yapan kimler tanıdığınız duydunğunuz diye sordum ama kimse cevap yazmadı:eek::eek::eek::eek:

**PANDORA**

Özel Üye
amcaoğlu var teyse kısı var...bununu duymak istiosun??? sana açtığın konuda yeterli cvp yazmıştık die düşünüyorm.aöf mesenu die bişi yok anadolu üniv. mesunu oluyosun diplamanda aöf yazmıyo.. bu sonuçlada kpss de başarılı olursan girersin bi işe.aöf mezunu olup kamuda görev yapmak die bişi yok anadolu üniv.mesunu olup kamuda görev yapmak var ok.

BURCU

Çok Özel Üye
:D ne bu ya arkadaşlar sakin olun biraz... site sakinlerini rahatsız ediyosunuz :D

sinem73

Yeni Üye
Herkesin Snirleri Gergin Galiba.neyse Birşey Yok.arkadaş Bir Soru Sormuş Ve Ilgili Arkadaşlarımız Yardımcı Olmaya çalışmış.nuran Arkadaşım Bu Sitede Sorulan Hiçbir Soru Cevapsız Bırakılmıyor.ve Her Kim Yardım Istemişse Gerekn Yapılmıştır.bütün Site Kurucuları Elinden Geleni Yapıyor.ben Kendi Adıma Hepsine Teker Teker Teşekkür Ederim.hepinize Sevgiler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara