Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol gereği; Sınıf Öğretmenliği branşından mezun olup Milli Eğitim Bakanlığı'nca belirlenerek Açıköğretim Fakültesi'ne bildirilen, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı resmi veya özel kuruluşlarda çalışan, iki yıllık ön lisans mezunu öğretmen, ilköğretim müfettişleri ve öğretmen yetiştiren yüksek öğretim kurumlarından mezun, Milli Eğitim Bakanlığı'nın merkez veya taşra teşkilatında genel idare hizmetleri sınıfında (genel müdür, genel müdür yardımcısı, bakanlık müfettişi, bakanlık müşaviri, eğitim müşaviri, eğitim ateşesi, eğitim ateşe yardımcısı, daire başkanı, il milli eğitim müdürü, il milli eğitim müdür yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürü, şube müdürü, tesis müdürü, uzman / eğitim uzmanı, okul/kurum müdürü ve müdür yardımcısı ile şef) görevli personel başvurabilir.

2008-2009 Öğretim yılı için planlanan başvuru ve kayıt tarihleri aşağıda verilmiştir.

Planlanan İnternet Başvuru Tarihi : 22 Eylül 2008 - 17 Ekim 2008

Planlanan AÖF Bürosundan Kayıt Tarihi : 22 Eylül 2008 - 13 Ekim 2008

Planlanan AÖF Bürosundan Mazeretli Kayıt Tarihi :

14 Ekim 2008 – 17 Ekim 2008

http://aofkayit.anadolu.edu.tr adresinde ”Sınıf Öğretmenliği Lisans Tamamlama” linkini tıklayarak başvurularını yapabilirler.
İnternet sitesinden başvuru yapmak,yazıcıdan döküm almak ve bankaya gerekli ücreti yatırmak kayıt için yeterli değildir. Kayıt kılavuzunda açıklanan tüm kayıt belgelerini, kayıt süresi içerisinde mutlaka AÖF bürosuna teslim etmeniz gerekir. Aksi takdirde kaydınız yapılmamış olur.

Muhittin GÜLEÇ

Yeni Üye
Arkadaşlar Sınıf Öğretmenlüğü lisans tamamlama proğramı öğrenci katkı payı 2, taksit, 27 şubat 2009 son gün mü ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO