2008-2009 Öğretim Yılı Lisans Öğrenimine Hazırlık Programından 3. Sınıfa Kayıt İşlemleri

carlos45

Yeni Üye
açıköğretim önlisans mezunu açıköğretim 4 yıllığa başvurabilirmi. 3 sınıftan devammı ediyor bölüm halkla ilişkiler çok acil lütfen yardım edin kafayı yiyicem

yetonyalix

Yeni Üye
arkadaşlar ben açıköğretim 4 yıllık işletme okuyorum sorunsuz 3 sınıf a geçtim ve 2 yıllık diploma almak istiyorum alabilirmiyim daha sonra yine aynı bölüm üzerinden 3 sınıftan devam edip 4 yıllık diplomamı alabilirmiyim bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim tşk ...

jojo

Yeni Üye
arkadaşlar ben açıköğretim 4 yıllık işletme okuyorum sorunsuz 3 sınıf a geçtim ve 2 yıllık diploma almak istiyorum alabilirmiyim daha sonra yine aynı bölüm üzerinden 3 sınıftan devam edip 4 yıllık diplomamı alabilirmiyim bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim tşk ...
evt bildiğim kadarıyla doğru. önlisans dip.alıp tekrar 4 e devam edebiliorsun.burda senin lehine olan durum elinde önlisans dip.ekstradan elinde oluo.hemde devam edersen lisans dip.oluo..

Linsey

Özel Üye
açıköğretim önlisans mezunu açıköğretim 4 yıllığa başvurabilirmi. 3 sınıftan devammı ediyor bölüm halkla ilişkiler çok acil lütfen yardım edin kafayı yiyicem
Merhaba , evet devam edebiliyorsunuz.
Seçebildiğİniz bölümler işletme ve iktisattır.

erkansat

Yeni Üye
3. sınıfa değil lisans öğrenimine hazırlığa başvuru yapacaksınız.

bu sene hazırlıkta 4 ders olacak 4 dersi verip seneye 3.sınıfa geçeceksiniz yada 2 dersi verip seneye 3.sınıfa sorumlu geçeceksiniz.

Bilgisayar bölümü bitirenler direk 3. sınıfa kayıt yaptıramıyorlar.

Merhaba,
Bende arkadaşla aynı bölümden mezunum;
Yukarıda bu sene 4 dersi verip seneye 3. sınıfdan başlaya bilirsin demişsin 2 dönemde alınacak ders sayısı toplam 4 mü yoksa her dönem için 4'er ders mi onu anlayamadım açıklarmısın arkadaşım,

Ayrıca ben işletme okumak istiyorum okulu bitirip işletme diploması alırsam diğer okumuş olduğum MYO diplomam iptal mı oluyor. Çünkü Geçiş yaparak bu diplomayı alıyoruz.

şimdiden vereceğin cevaplar için çok teşekkür ederim.

Linsey

Özel Üye
Merhaba,
Bende arkadaşla aynı bölümden mezunum;
Yukarıda bu sene 4 dersi verip seneye 3. sınıfdan başlaya bilirsin demişsin 2 dönemde alınacak ders sayısı toplam 4 mü yoksa her dönem için 4'er ders mi onu anlayamadım açıklarmısın arkadaşım,

Ayrıca ben işletme okumak istiyorum okulu bitirip işletme diploması alırsam diğer okumuş olduğum MYO diplomam iptal mı oluyor. Çünkü Geçiş yaparak bu diplomayı alıyoruz.

şimdiden vereceğin cevaplar için çok teşekkür ederim.
Merhaba ,
2 dönemde alacaĞınız ders sayısı 4 , Yani hazırlık sınıfı için bu ders sayısı verilmektedir;)

Hayır eski diplomanızın iptali söz konusu değildir,2 Diplomaya sahip oluyorsunuz ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz