Açıköğretim Dikey Geçiş

GmZ942

Yeni Üye
merhaba ben bu sene açıköğretim fakültesi eczane hizmetleri bölümünü kazandım kayıt zamanı daha gelmediği için kaydımı yaptıramadım ama 2 yıl okuyup bu bölümü bitirdikten sonra dikey geçiş sınavıyla eczacılık fakültesine geçiş yapabiliyor muyum? :confused: hiçbir yerde bi açıklama bulamadım lütfen bileniniz varsa acele cvp bekliyorum...

sweett41

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba ben işletme fakültesi 2.sınıftayım bu seneyi sorunsuz olarak bitirirsem örgün eğitime geçme gibi bir şansım varmı? böyle bişey okumuştum öss kitapçığında doğrumu acaba?

sweett41

Yeni Üye
bilgi sahibi olan biri yokmuu cvp verin lütfen..ömer evran arkadaşım ilk sayfada benim sorduğum soruya benzer birşeyler açıklamışsın ama senin bi bilgin varmı sorumla ilgili cvp verirsen çok sevinicem

theliman

Yeni Üye
slm. arkadaşlar ben aöf sosyal hizmetler 2.sınıf ogrencısıyım. Bu yıl aöf sosyolojıye gecebiliyomuyuz bi bilginiz varmı?

nepcatty

Yeni Üye
Bölüm:
Lojistik
merhaba su anda örgün olarak üniversitede lojistik bölümünü okumaktyım hangi bölümlere basvurabilirim iktisat- işletme dısında aöf dgs icin ? hangi bölümü secmem daha yaralı olur?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
slm. arkadaşlar ben aöf sosyal hizmetler 2.sınıf ogrencısıyım. Bu yıl aöf sosyolojıye gecebiliyomuyuz bi bilginiz varmı?
Evet 2012 itibari ile aöf sosyal hizmetler mezunları Dikey Geçiş kapsamında Sosyoloji 3.sınıfa kayıt olabilmekteler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba su anda örgün olarak üniversitede lojistik bölümünü okumaktyım hangi bölümlere basvurabilirim iktisat- işletme dısında aöf dgs icin ? hangi bölümü secmem daha yaralı olur?
Kamu yönetimi, maliye, çalışma ekonomisi, uluslararası ilişkiler, konaklama işletmeciliği bölümlerinin 3.sınıfına kayıt olabilirsiniz. Kayıtlar 1-19 ekim tarihleri içinde yapılacaktır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara