1,2,3 nerdeler :(

BURCU

Çok Özel Üye
1,2,3... nerdeler :(

Bu sitedekiler nerde... :D kaybolmuşlar bakalım kaç kişiyiz :)

jojo

Yeni Üye
yaz sezonu oluğu için normal. herkes orda burda. ben bile yeni geldim. teker teker düşerler yaz sonuna doğru. kış sezonunda full oluruz.

BURCU

Çok Özel Üye
önemli olan her sezonda burda olabilmek :D yazı kışı yok ki :) burnın ancak vizesi finali ve bütü oluyor bunlarda bütün sezonların en önde geleni :D

jojo

Yeni Üye
tabikide her sezon burda olmak önemli; ama malesef olmuo işte. buda açıkça görülüo.:D demek yazı kışı oluomuş:D çünkü yazın herkes tatilde oluo buda sıkıntı oluo. forumda kimse kalmıo.kışında çoğunlukla ewde olunduğundan sıkıntıdan herkes pc basında oluo. kastettiğim tam olarak buydu. sınavlar elbette daha önemli ona zaten lafım yok.

ksbjk67

Yeni Üye
hehehe 67 nerden geldi aklıma bilmiyorum üye olurken öyle bi yazıvermiştim ama kayserilim :D sizleride tanımak isterim arkadaşlar

jojo

Yeni Üye
herkes kayserili yaa bu sitede. teşkilatmısınız yaw:D:D bende 67 yi görünce çoğalıyo sitede sanmıştım.:)

ksbjk67

Yeni Üye
:d :d Hata Bende 67 Nerden Geldiyse :) Kısmet Böyleymiş Artıkın Kayseriden Kim Varki Kimse Birşey Yazmıyorki Tanışalım

BURCU

Çok Özel Üye
kayseriden kimler var başlığı altına gidersen daha açık bir sonuç elde edebilirsin :D ayrıca lütfen plaka kodumuzu öyle heryerde kullanmayınız :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara