bütünlemeye az kaldı

siyahpenax

Yeni Üye
arkadaşlar..uzun zamandır siteyi takip ediyodum fakat yeni üye olabilme imkanı buldum.öncelikle merhabalar..

işletme 3.sınıf öğrencisiyim..ve çok pis durumdayım.
6 gün kaldı ve hazırlığım hala yok.yoğun iş temposu vs..vs..sebep gösterilebilir..
tabiki biliyorum sebepler aöf ü bağlamaz..

türk vergi sistemi ve maliyet muhasebesi gibi iki dehşet dersten kalmış olan ben bu 6 günü nasıl değerlendirebilirim?

sınav sorularını sitedende baktım ama belki acemi oldugum için bulammaış olabilirim..

gecenin bu saatinde ders çalışanlardan biri olarak göstereceğiniz yolları benden tecrubeli arkaaşlarım olarak bekliyorum..
şimdiden sağolun..

_burcu_

Yeni Üye
mrb arkadaşım bende senin gibi 2 dersten kalmış durumdayım muhasebe ve hukuk sana en iyi tavsiyem soru bankasındaki soruları ezberlemen vergi sistemi için tabiki maliyet zor gibi görünüyor :( ama vergiyi kurtarabilirsin belki bu yöntemle muhasebede seneye kalır artık murat yayınları bu konuda usta ondan faydalanman iyi olur sınavda muhasebeden çok soru aynıydı mesela vergi için aynı ihtimal var onun için soruları ezberle başarılar şimdidenn

SEKER97

Yeni Üye
maliyet muhasebesi konsunda yardım ltf tek dersim var çözümleyemediğim sorular var sitede çözümlü alıştırmalar var mı ltf acilll yardım

SEKER97

Yeni Üye
yardım

maliyet muhasebesi konsunda yardım ltf tek dersim var çözümleyemediğim sorular var sitede çözümlü alıştırmalar var mı ltf acilll yardım

dinc_murat

Yeni Üye
bende maliyet muhasebesi ve finansal yönetimden kaldım
çalışın arkadaşlar size sizden başka kimse yardım etmez konuyu anlamaya çalışın

zuhalsnmz

Yeni Üye
valla iş ve sosyal bitti.birazdan pazarlama yönetimine başlıcam.sınava 5 saat kaldı.ama 1 saat uyusam iyi olacak.ölüyorum :((

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO