mezunlar

kemanci_33

Yeni Üye
22 saat geçmiş konuma ne bi cp veren nede mezun oldum diye tebrik eden çıkmıs:)birallahın kulu tebrik etmiyicekmiii

fa77

Yeni Üye
Tebrikler :D

Ben iki dersten girmiştim 60 ve 63 alarak mezun oluyorum 7 senede anca bitirdim :)

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
tebrik ederim barış çok sevindim mezun olduğuna .bu arada diğer mezun olan arkadaşlarımızıda senin aracılığınla kutluyorum .

helen_25

Yeni Üye
tebrikler arkadaşım benim mezun olup olmayacağım tek bi soruya bağlı inşallah bende olmuşumdur herkesi kutluyorum yılmayın :)

kemanci_33

Yeni Üye
anna bu site yasiyomus tebrik yağdi:)tşk ederim arkadaslar ya helen geçmişssindir inşallah biliyousn bide yuvarlama yapabiliyolar notlarda ona göre hesapla.fa tebrik ederim 7 sene ama olsun::) bu arada dainty sana selenin selamı vardı unutmadan söyliyim

fa77

Yeni Üye
anna bu site yasiyomus tebrik yağdi:)tşk ederim arkadaslar ya helen geçmişssindir inşallah biliyousn bide yuvarlama yapabiliyolar notlarda ona göre hesapla.fa tebrik ederim 7 sene ama olsun::) bu arada dainty sana selenin selamı vardı unutmadan söyliyim
4. sene bitecekti ki evlendim 3 senedir 4. sınıftayım :D o yüzden geciktim :)

kemanci_33

Yeni Üye
ya ben normalde 4,sınıfı 4 yılda bitirirdimde ama askerlik yüzünden 1 yılda bitirmek zorunda kaldım yusuf yusuf anlıyacağın:)hayırı olsun ya dertliler kervanına sende eklenmişsin:)

erkut_3838

Yeni Üye
mezun durumda olanlar veya olmus olanlar

mezun olduktan hangi islere girdinizz daha acık konusmak gerekse işe girebildinizmi hangi sektörde calısmaktasınız..

murat_3636

Yeni Üye
mezun olanları tebrik ediyorum.işi olanlara başarılar olmayanlara hayırlı işler bulmalarını cenabı haktan niyaz ediyorum herkese başarılar selametle kalın 3 . sınıf işletme

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara