mezunlar

Sponsorlu Bağlantılar

+ Cevap Ver + Yeni Konu aç
12 SonSon
  1. mezunlar

Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar sonuçlar açıklandı mezun olan yokmuu

Google+

YouTube

2. 22 saat geçmiş konuma ne bi cp veren nede mezun oldum diye tebrik eden çıkmıs:)birallahın kulu tebrik etmiyicekmiii

3. Tebrikler :D

Ben iki dersten girmiştim 60 ve 63 alarak mezun oluyorum 7 senede anca bitirdim :)

4. tebrik ederim barış çok sevindim mezun olduğuna .bu arada diğer mezun olan arkadaşlarımızıda senin aracılığınla kutluyorum .

5. tebrikler arkadaşım benim mezun olup olmayacağım tek bi soruya bağlı inşallah bende olmuşumdur herkesi kutluyorum yılmayın :)

6. anna bu site yasiyomus tebrik yağdi:)tşk ederim arkadaslar ya helen geçmişssindir inşallah biliyousn bide yuvarlama yapabiliyolar notlarda ona göre hesapla.fa tebrik ederim 7 sene ama olsun::) bu arada dainty sana selenin selamı vardı unutmadan söyliyim

7. kemanci_33 Nickli Üyeden Alıntı: anna bu site yasiyomus tebrik yağdi:)tşk ederim arkadaslar ya helen geçmişssindir inşallah biliyousn bide yuvarlama yapabiliyolar notlarda ona göre hesapla.fa tebrik ederim 7 sene ama olsun::) bu arada dainty sana selenin selamı vardı unutmadan söyliyim
    4. sene bitecekti ki evlendim 3 senedir 4. sınıftayım :D o yüzden geciktim :)

8. ya ben normalde 4,sınıfı 4 yılda bitirirdimde ama askerlik yüzünden 1 yılda bitirmek zorunda kaldım yusuf yusuf anlıyacağın:)hayırı olsun ya dertliler kervanına sende eklenmişsin:)

9. mezun olduktan hangi islere girdinizz daha acık konusmak gerekse işe girebildinizmi hangi sektörde calısmaktasınız..

10. ayrıca tebrık ederım kardes darısı mezun olacakların basına:D:D:D

12 SonSon
mezunlar Yer İstanbul , 34, TR incelenme 2514 kişi oylama: 4.5 / 5

vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd Copyright © 2019
www.aofdestek.net 2007-2015

açık öğretim kitapları