Reklam Banneri

fa77

Yeni Üye
Bu konuyu buraya açmayı uygun gördüm gereksiz yere forumu kirletmesin ancak şu KURSA GİTMEDEN İZLE_DİNLE_ÖĞREN Reklama hıç kalkmazmı yaw ben nereye o oraya sinirim bozuldu birde her mesaj yazdığımda bir yönlendirme ibaresidir gidiyor forum yöneticileri bu sorunlara bir çözüm bulabilir mi acaba ????

fa77

Yeni Üye
Allah rızası için çekin şu reklamı ya ben nereye o oraya o kadar sinir bozucu bişiki alacağım varsada almam ben o seti

ProDiGyID

Yeni Üye
evet arkadaşa katılıyorum. Lütfen çekin şu reklamı. Hani başka bi tarayıcı da otomatik çalışsa gene iyi yeterki kaldırın

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşalr sitemiz ücretisiz bir site olduğu için, sunucu kirası gibi masraflarıne cebimizden karşılamamız gerekmekte. Bu masrafları çıakrmak içinde foruma reklam almamız gerekmekte. 1 Aylığına aldık bu reklamı 1 ay sonra reklamın kalıp kalmayacağına karar vereceğiz. Ama masrafların karşılanması için reklam almak durumundayız maalesef.

ProDiGyID

Yeni Üye
Arkadaşalr sitemiz ücretisiz bir site olduğu için, sunucu kirası gibi masraflarıne cebimizden karşılamamız gerekmekte. Bu masrafları çıakrmak içinde foruma reklam almamız gerekmekte. 1 Aylığına aldık bu reklamı 1 ay sonra reklamın kalıp kalmayacağına karar vereceğiz. Ama masrafların karşılanması için reklam almak durumundayız maalesef.
Sizde haklısınız,ücretsiz hizmetlerin bedeli böyle karşılanmalı. Emeklerinize saygımız var ama yinede makul bir kenara reklamınızı koymanızdan yanayım şahsen. İyi çalışmalar ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara