sitemizin yeni hali nasıl arkadaşlar

havva578

Özel Üye
evet arkadaşlar sitemizin yeni halini nasıl buldunuzz yorumlarınızı bekliyorumm

jojo

Yeni Üye
ya ben açıkcası pek beğenmedim.eskisi daha güzeldi bana göre.onlıne konumu daha havalıydı çizgi şeklindeydi.sonra yorum yapılan yazılar çok küçük okurken baya bi pcnin içine girmek gerekio.sonra çok yavaşlamış eskisi daha hızlıydı.onun haricinde başka sıkıntı yok..

jojo

Yeni Üye
ya arkadaşlar site ne çok yavaşlamış.açılmıyo çabuk:( yeni haliyle bi alakası varmı bilmiyorum; ama eskisi çok hızlıydı.bu sıkıntı sadece bende mi acaba sizde de yavaş açılmıo mu????? :S

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Sitenin yavaşlaması yeni halinden kaynaklanmıyor arkadaşlar. Ara ara heyecan meraklısı lamer arkadaşlar saolsunlar saldırı düzenliyor.. ve bu gün de aynı şekilde saldırı alıyoruz..

mavi_peri

Yeni Üye
bencede eskisi daha güzeldi istediğimiz şeye daha çabuk ulaşabilioduk bide baya bi yavaşş :)

mamela

Yeni Üye
fena olmamış ama diğerinde aradığım şeyi hemen buluyodum buna hemen alışamıcam galiba ayrıca mesajlar çok kücük karakterli okurken göz yoruyo..

jojo

Yeni Üye
yazılar büyümüş,yine eski hızında artık bu güzel.. sıkıntı kalmadı.teşekkürler..

**PANDORA**

Özel Üye
Bencede Güsel Olmuş. Girişte Aktif Elemanlar Arasında Yer Almakta Ayrı Bi Hoş Olmuş:):) Yenilenen Sitemisin Herkese şans Getirmesi Dileklerimle....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz