sevgili iCeBerG

BURCU

Çok Özel Üye
sayın adminimiz iCeBerG doğum günün kutlu olsun nice nice senelere bir yaş daha eskitmeye :)

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
Değerli adminimiz İCEBERG doğum günün kutlu olsun.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ay ay ay.. Çok çok çok Teşekkür ederimm ben bile unutmuştum sizler hatırladınız. duygulandım ağlıcam şimdi:)

Ee hani pasta? Getirin bıçağı tabakları kendi elcağızımla servis yağıcam herkese:))

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
sevgili iceberg arkadaşımız doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. sevdiklerinle nice güzel yaşlara:)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Düğünümde bunun aynısını yaptırsam müstakbel karım bana kızarmı acaba diye düşündüm bi an :)

Çok teşekkür ederim harika pasta :) üfleyeceğim mumları da ben burdan yaktım dileğimi tuttum işte şimdi de üflüyorum.

üfff üfff ffffff :)

weeping eyes

Özel Üye
kardeşim benimm arkadaşım çok değerli adminimiz,gözümüzün çırası doğum günün kutlu olsunn nice mutlu yıllara......

havva578

Özel Üye
ay ayyy ben eksik kaldım adminimm doğum günün kutlu olsunn nice mutlu yıllara düğünümde canlı canlı görüşeceğiz zaten

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Vayy kardeşim unutmuştum ben ya :) Geçmiş Doğum günün kutlu olsun, Allah nice seneleri beraber geçirmemizi nasip eylesin. Doğum gününün unuttum diyemi canın sıkkın konuştun ula benle bu gün :)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Vayy kardeşim unutmuştum ben ya :) Geçmiş Doğum günün kutlu olsun, Allah nice seneleri beraber geçirmemizi nasip eylesin. Doğum gününün unuttum diyemi canın sıkkın konuştun ula benle bu gün :)
Hayat bana küstü bende ona kızgınım :) bu ara hayatla aramızda kara kediler dolaşıyoo ondandır can sıkıntısı:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara