Dikey geçiş ve tecil:( işlemleri

illegal_86

Yeni Üye
BEN İKİ YILLIK İNŞAAT MEZUNUYUM BU SENE AÇIK ÖGRETİMDE DİKEY GEÇİŞ LE İŞLETME'YE KAYIT YAPTIRDIM. AMA ASKERLİĞİM AĞUSTOS AYINDA BİTİYOR LİSANS ÖĞRENİMİNE HAZIRLIK SINIFINDA TECİL İŞLEMİ YAPILMIYOR FAKAT 3. SINIFA KAYIT YAPTIRIRKEN ASKERLİK DURUM BELGESİ İSTENİYOR MUŞ? :confused:BUNUN BENLE Bİ İLGİSİ VAR MI YOKSA DİREK BANKAYA HARÇ PARASI YATIRDIGIMDA KAYDIM YENİLENİP 3. SINIFA KAYIT YAPILIYOR MU BIDE DUYDUĞUM VE ARAŞIRDIĞIM KADARI İLE LİSANS ÖGRETİMİNE HAZIRLIK SINIFI SORUNSUZ BİTİRİLDİĞİNDE BU ALINAN BELGE İLE ASKERLİK TECİLİ BİR SONRAKİ YILA DEVREDİLİYORMUŞ BUNUN HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER;)

Linsey

Özel Üye
BEN İKİ YILLIK İNŞAAT MEZUNUYUM BU SENE AÇIK ÖGRETİMDE DİKEY GEÇİŞ LE İŞLETME'YE KAYIT YAPTIRDIM. AMA ASKERLİĞİM AĞUSTOS AYINDA BİTİYOR LİSANS ÖĞRENİMİNE HAZIRLIK SINIFINDA TECİL İŞLEMİ YAPILMIYOR FAKAT 3. SINIFA KAYIT YAPTIRIRKEN ASKERLİK DURUM BELGESİ İSTENİYOR MUŞ? :confused:BUNUN BENLE Bİ İLGİSİ VAR MI YOKSA DİREK BANKAYA HARÇ PARASI YATIRDIGIMDA KAYDIM YENİLENİP 3. SINIFA KAYIT YAPILIYOR MU BIDE DUYDUĞUM VE ARAŞIRDIĞIM KADARI İLE LİSANS ÖGRETİMİNE HAZIRLIK SINIFI SORUNSUZ BİTİRİLDİĞİNDE BU ALINAN BELGE İLE ASKERLİK TECİLİ BİR SONRAKİ YILA DEVREDİLİYORMUŞ BUNUN HAKKINDA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER;)
Merhaba , hazırlık sınıfında tecil edilmiyor,
3.sınıfa geçerseniz eğer , tecil hakkınız başlıyor;)

korsandj

Yeni Üye
tecill

benimde aynı sorum olacak. ben 87 doğumluyum. 1-askere nezaman gideceğimizi nasıl öğreniriz
2-geçersek 3.sınıfa askerlik şubesinden ilişkisiz belgesi istiyorlar.tecil yapmadan ilişkisiz belgesi nasıl alınacak.:rolleyes:

nmdincturk

Yeni Üye
askere ne zaman gideceğini herhangi bir askerlik şubesinden öğrenebilirsin.Diğer konuda da sana yardımcı olabilecek yer gene askerlik şubesidir.

carric

Yeni Üye
bu olayı en acı yaşayan birilerdendim. İntibak sınıfında aöf nin yapmadığı tecil işlemi yüzünden askeriyeyle mahkemelik oldum ve mahkemeye çıktım.Sonucunda öğrenci olduğum ıspatlandı.

sanırım geçen sene çıkan bir yasa ile intibak sınıfındakilerin tecil işlemi aöf tarafından yapılıyor fakat yine de aöf ye sormanızda fayda var. Yoklamada genel sağlık sorunlarınıza bakıyorlar. Korkulacak birşey yok...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
benimde aynı sorum olacak. ben 87 doğumluyum. 1-askere nezaman gideceğimizi nasıl öğreniriz
2-geçersek 3.sınıfa askerlik şubesinden ilişkisiz belgesi istiyorlar.tecil yapmadan ilişkisiz belgesi nasıl alınacak.:rolleyes:
3. Sınıf oldunuz, direk kayıt yenileme yapacaksınız, herhangi bir şekilde internetten vs işlem yapmayacaksınız sadece 28 kasım - 23 aralık tarihleri içinde kayıt yenileme harcını yatıracaksınız o kadar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu arada bütün üniversitelerde aöf dagil intibak(hazırlık sınıfı) kaldırıldı. Artık direk 3.sınıfa kayıt olunuyor sadece ek olarak 3.sınıf derslerine ilave intibak derslerinide alıyorsunuz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara