2008-2009 Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Harçları - Açıköğretim Harçları

UZMANN

Özel Üye
arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.ben bu sene yeniyim.2 yıllık insan kaynakları programını seçtim ama nereye baktıysam hepsi farklı harç ücreti yazıyor.kesin bilgiye ulaşmak isteiyorum.şimdiden tşkler.
Harç ücreti anadolu üniversitesinin kendi sitesinden yayınlayacağı kılavuzda kesin olarak belli olur. ayrıca bu sene zam olacağı söyleniyor.
harç ücretini öğrenmen için henüz erken, kılavuz yayınlanınca öğrenirsin.

cinserdem

Yeni Üye
hayırlı akşamlar aö. işletme bölümü 4. sınıf öğrencisiyim bu yeni sistemi pek anlayamadım acaba ben internetten kayıt yapıp bankadan dekontu alıp eğitim bürosuna mı uğrayacağım yoksa sadece bankadan dekontu almam yeterli mi olacak bir önceki seneki gibi cevaplamak için zaman ayırırsanız teşekkür ederim şimdiden :) kolay gelsin

grybrt

Yeni Üye
ben geçen sene turizm ve otel işletmeciliğine kayıt yaptırmıştım ama bazı nedenlerden dolayı 2. harcı yatırmadım haliylede sınavlara giremedim ve şimdi bu sene kayıt yenileyip tekrar 1. sınıftan başlamak istiyorum yatırmadığım 2 . harçı ödemem gerekiyor mu yoksa bu sene istenen harçı yatırmam yeterli midir

almira

Yeni Üye
an.gel bu kadr dert etme harc parasını bankaya gıttıgnde soylerlr netten bktım 229 mılyon ama dogrumu bılmıyoum

hasret/mesut

Yeni Üye
Slm arkadaşlar bende yeniyim kamu yönetimi 1 sınıftayım bu bölümün çıkmış sorularını nerde bulabilirim acillllllllllllll

albera_buket

Yeni Üye
arkadaşlar YARDIM EDİN LÜTFEN öncelikle herkese başarılar ben bu sene össye hazılanacam dilerim kazanırım aöf 2 yıllık bölüm istiyorum bana hangi bölümü tercih edebileceğim konusunda akıl verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

temtin

Yeni Üye
arkadaşlar YARDIM EDİN LÜTFEN öncelikle herkese başarılar ben bu sene össye hazılanacam dilerim kazanırım aöf 2 yıllık bölüm istiyorum bana hangi bölümü tercih edebileceğim konusunda akıl verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Çok genel bir soru bu:) önce hangi bölümlere ilgin var onu bir söyle...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz