Açık Öğretim ek yerleştirme, dikey geçiş, lisans öğrenimine hazırlık programından 3. sınıfa kayıt, ikinci üniversite ve lisans tamamlamada kayıtlar 21

yasarguner

Özel Üye
Bölüm:
Konaklama İşletmeciliği
Anadolu Üniversitesinin (AÜ) uzaktan eğitim sistemi ile öğretim yapan İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerine ek yerleştirme, dikey geçiş, lisans öğrenimine hazırlık programından 3. sınıfa kayıt, ikinci üniversite ve lisans tamamlama yoluyla başvuracak adayların internet başvuruları ve kayıt işlemleri 21 Kasımda sona erecek.

AÜ Rektörlüğünden yapılan yazımı açıklamaya göre, öğrenci adaylarının internet başvuru işlemleri "http://aofkayit.anadolu.edu.tr" adresinde bulunan siteden, kayıt işlemleri ise illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi Bürolarından olmak üzere iki aşamada gerçekleştiriliyor.

İnternet başvuru ve kayıt işlemleri 21 Kasımda saat 17.00'da sona erecek. Bu tarihten sonra internetten veya başka bir yöntemle başvuru ve kayıt yapılamayacak.

Öte yandan, İktisat, İşletme ve Açıköğretim fakültelerine kayıtlı öğrencilerin 2008-2009 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 24 Kasımda başlayacak 26 Aralıkta sona erecek.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,724
Son üye
Glassdfl