öldür

BURCU

Çok Özel Üye
___ ÖLDÜR___

Yemyeşil bir gölün kıyısında, sırtımda binlerce yükle soluklanmak...Usulca onu dinlemek... akıntının sadece bana doğru aktığını düşünmek... Uzun uzun gözbebeklerimle ona dokunmak, kendimi başka diyarların kollarında bulmak.. Zamanın donuşu ve saklandığı yerden doğan sevdamın yeşillenişi.. İşte o an... " Yüreğimle o yeşilliğin buluşması" ... Gözlerimin usulca dokunuşu, bilmediğim duygularla buluştuğum an... artık seninle yüreğinin özgürlüğün de yol almam, bırakmam kendimi bu güzelliğe... o yeşillikle usulca yüreğine akmak.. Ve orda ÖLMEK. Gözlerinde BOĞULUP, yüreğinde ÖLMEK ... Kana kana içmek sevdanı derinlere işlemek.. Büyütmek her an her saniye daha çok büyütmek.. Bir ben kadar olmalısın içimde.Ben sen olmalıyım ve sana akmalıyım. Yanlızlığımda notaladığım her name sana ait olmalı, bütün kelimelerim seninle balamalı. Seninle açılmalıyım aşılmamış okyanuslara... Sen kendi yeşilliğinle BOĞ beni, erit yüreğimi senin yüreğine akmak için... Yüreğine ulaştığımda, o kızıllıkda "öldür" beni ve ben hep orda kalayım.Senin derinliklerinde kaybolayım... Sonsuzluğa akayım yüreğinle... Yüreğin öldürmeli, Yüreğin yaşatmalı yüreğimi...
En güzel yeşilliğim !.. Hadi al beni artık... Yüreğinin tam ortasında "öldür" beni. Ben senin yeşilliğinde yüreğimle ölmeye hazırım YÜREĞİNE KARŞI....

BURCU BAYRAKLI

rainbow

Özel Üye
burcu Yakıyorsun ....yüreğine sağlık..:cool:

zynp_55

Yeni Üye
buda enfess olmuşş ...teşekkürlerr...:p:p

tbua

Yeni Üye
yüreğine sağlık burcu teşekkürler

edalım

Yeni Üye
Rabbimin yarattığı şanslı kullardansın...Duygularını bu kadar güzel aktarabilmek herkese nasip olmaz...İçindeki sanatçı ruhu ayakta alkışlıyorum...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara