Mesleki açık öğretim lisesinden açık öğretim lisesine geçmek isteyen öğrencilere duyuru!

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNDEN AÇIK ÖĞRETİM LİSESİNE GEÇMEK İSTEYEN ÖĞRENCİLERE DUYURU!
Mesleki Açıköğretim Lisesinden, Açık Öğretim Lisesine geçmek isteyen öğrenciler (gerekli şartları taşıyanlar), ekteki dilekçeyi doldurarak, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerine başvurabilirler.

NOT: Yalnızca 1. ve 2. dönem Mesleki Açıköğretim Lisesi öğrencileri başvurabilirler. Açık Öğretim Lisesinden, Mesleki Açıköğretim Lisesine ara dönemde geçiş yapılmamaktadır.
dilekçe örneği:

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne
Ankara

Okulunuzun ………. dönem …………………….. numaralı öğrencisiyim. Açık Öğretim Lisesi 2007-2008 eğitim öğretim yılı 2. yeni kayıt dönemi, yeni kayıt usul ve esaslarında belirtilen şartları taşımaktayım. Öğrenimime Açık Öğretim Lisesi’nde devam etmek amacıyla yeni kayıt başvurusunda bulundum.
Doğabilecek her türlü hukuki sorumluluğu ya da hak kayıplarımı kabul edeceğimi beyan eder, Müdürlüğünüzce tasdiknamemin kesilerek Açık Öğretim Lisesi’ne teslim edilmesi hususunda bilgilerinizi ve gereğini arz ederim.

…./…./200..

Adı Soyadı
İmza

Adres:………………………………………………..

………………………………………..........................

………………………………………………………..

Telefon: 0 …………/…………………….

Öğrencinin Kimlik Bilgileri
Bölüm Adı :
TC Kimlik No :
Öğrenci No :
Baba adı :
Anne adı :
Doğum yeri :
Doğum Tarihi :

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.