2008-2009 Dönemi Açıköğretim Yüzyüze Akademik Danışmanlık Hizmeti ( Üniversitelerde Verilen Dersler )

legend106

Yeni Üye
paylaşım için teşekkürler,

bahçelievler acaba marmara üniv mi çünkü orada tadilat var denilior ?
bilgisi olan varsa öğrenelim tşkler.

eypkc

Yeni Üye
arkdaşlar ben marmara ünv. danşmanlk derslerine gittim. 100 kişilik amfide 250 kişi wardı walla 2 hafta gttm ondan sora da daha gitmedim anlıycanız acaip kalabalık dersmi dinlicen milletin uğultusunu mu anlamadım :confused:

yesim.daban

Yeni Üye
mrb ya ne olur bana yardımcı olurmusunuz ben cıkmıs soruları ınderemıyorum nasıl yapacam ne olur bır bılgı verın beklıyorum

fb_tweety88

Yeni Üye
acil yardım :)

selam...Danışmanlık dersi için biraz geç kaldım galiba.kocaeli üniversitesinde dersler ne zaman bitiyor ve ben şimdi başlasam sizce bi faydası olurmu finaller için..yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürlerr

fast06

Yeni Üye
ya ben bişey sorcam bu sene yeni fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü kazandım derslere girme imkanı war mı sonuçta teknik bilgi bilen warsa lütfen paylaşsın

YASEMİN35

Yeni Üye
selam arkadslar bu seneki butunleme sınavı cok zordu veterınerlık bolumu okuyorum tek dersten 1 yıl kaybım olacak buna bır cozum bunsa keske hemsırelık yaparken kendı bolumum olmadıgı ıcın veterınerlık okuyorum ve cok zorlanıyorum bunun ıcın faks cektım acıkogretıme cvp gelırmı bılmıyorum herkes faks cekerse belkı bır cozum bulurlar tesekkuler

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz