2008-2009 Dönemi Açıköğretim Yüzyüze Akademik Danışmanlık Hizmeti ( Üniversitelerde Verilen Dersler )

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Akademik Danışmanlık Hizmetleri kapsamında, uzaktan öğretim gören öğrencilerimiz, bazı seçilmiş dersleri yüz yüze yapabilme olanağı elde etmektedirler. Bu dersler aşağıdaki merkezlerde yapılmaktadır:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Alanya, Amasya, Ankara (Cebeci, Beşevler), Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bandırma, Bayburt, Biga, Bilecik, Bolu, Bozüyük, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir (Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi), Gaziantep, Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul (Bahçelievler, Beyazıt, Haydarpaşa), İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nazilli, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak.

Akademik Danışmanlık kapsamında yüz yüze yapılan dersler şunlardır:

1. Sınıf Dersleri: Genel Matematik, Genel Muhasebe, İktisada Giriş
2. Sınıf Dersleri: Muhasebe Uygulamaları, İstatistik, İktisat Teorisi
3. Sınıf Dersleri: Maliyet Muhasebesi, Türk Vergi Sistemi, Finansal Yönetim, İngilizce
4. Sınıf Dersleri için, yüz yüze öğretim yoktur.

• Akademik Danışmanlık dersleri, 05 Ocak 2009 Pazartesi günü başlayıp 29 Mayıs 2009 Cuma günü akşamına kadar kesintisiz sürdürülecektir.
  • Dersler, resmî bayram günleri, ara sınavların yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından kararlaştırılabilecek tatil günlerinde yapılmayacaktır.
  • Merkezlere göre hafta içi akşamları veya hafta sonları yapılan akademik danışmanlık dersleri için hiçbir ücret alınmamakta, öğrenci kimliği gösterilerek dersliklere girilebilmektedir.
  • Danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir.
  • Derslere katılan öğrenciler, kitaplardan ve TV programlarından anlayamadıkları konuları öğretim elemanlarından öğrenme şansı elde etmektedir.

Derslere katılmak isteyen öğrenciler, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim görecekleri üniversitelerin tüm disiplin kurallarına uymak zorundadırlar.

niven

Yeni Üye
yaaaa benim bölümümle ilgili eğitim veren üniversite bulamadımmmm :(((( nasıl bulabilrim acaba??? (bölüm:laborant ve veteriner sağlık) yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden tşkr ler...

Linsey

Özel Üye
yaaaa benim bölümümle ilgili eğitim veren üniversite bulamadımmmm :(((( nasıl bulabilrim acaba??? (bölüm:laborant ve veteriner sağlık) yardımcı olursanız sevinirim... şimdiden tşkr ler...
Merhaba , Açıköğretim fakültesi,sizin ortak dersleriniz haricinde herhangi bir dersinizle ilgili ücretsiz ders vermemektedir:(
Ancak bulunduğunuz yerdeki bulunan açıköğretim kurslarından bilgi alabilirsiniz,Belki sizin dersleri veren bi kurum Çıkar:(

beyazesra

Yeni Üye
kayıtlı olduğumuz bürolara göre mi gidicez yani ben ankara-cebeci bürosuna kayıtlıyım listede ona göre mi davrancam ank üniversitesine mi gitcem aziye mi?
ankarada yeniyim yardımcı olursanız sevinirim teşekürler

Linsey

Özel Üye
kayıtlı olduğumuz bürolara göre mi gidicez yani ben ankara-cebeci bürosuna kayıtlıyım listede ona göre mi davrancam ank üniversitesine mi gitcem aziye mi?
ankarada yeniyim yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
Ankara üniversitesinde ve Gazi üniversitesinde dersler verilmektedir;)
İstediğiniz yerde derslere girebilirsiniz;)

Yeni Üye
kimlikler ocak 19 da veriliyor biz nasıl derslere geçeceğiz?merhaba ben geldim mi dicem:))okula bir isim kaydı yaptırmamız gerekiyor mu acaba??

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO