Aofdestek.net ' e HOŞGELDİNİZ......

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
.

Merhaba arkadaşlar....

www.aofdestek.net 2007 yılında sizler gibi aöf okuyan iki kişi tarafından yani ben ve iceberg nickli adminlerimiz tarafından açıköğretim okuyan öğrencilerin sorunlarına çözümler üretebilmek, sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olabilmek, merak ettikleri konular hakkında bilgilendirebilmek, duyurulara haberlere en kısa yoldan en açıklayıcı biçimde ulaşılabilmesini sağlamak ve burada yazmadığım bir çok konuda aöf öğrencilerine yardımcı olmak amacı ile kurulmuştur.

www.aofdestek.net ten bir gelir elde etmemekle beraber cebimizden paralar harcamaktayız, dolayısı ile sizlerden ricamız biz yönetim ve diğer üyelerimizin yapmış oldukları paylaşımlara en azından bir teşekkür mesajı yazmanız veya konulara kendi fikirlerinizi yazarak katılımınızı rica etmekteyiz.

Sizler forumda konulara ne kadar çok katılırsanız ( yazacağınız cevap mesajları ile ) biz sizler için çalışan kişiler olarak forumdaki çalışmalarımızda o kadar fazla şevk ve istek kazanmaktayız.

Tekrardan hepinize hoşgeldiniz diyorum.....

.

BospHoruS

Özel Üye
i_siyah,hamide_c87,meryem_demir,özcan tuna hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar..forumda güzel vakit geçirmeniz dileğiyle :) Sınavlarda hepinize kolay gelsin. . .

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara