17_18 mayıs 2008 2. dönem açıköğretim lise sınavı soru ve cevapları

karagumruklu55

Yeni Üye
çok teşekkürler dainty eline sağlık
!!! Emeğe Saygı !!!

MatmazeL

Özel Üye
Linke tıkLayın Free User'a basın ve Geri sayımın bitmesını bekleyın 30sn ondan sonra DOWNLOAD Yazısını tıklayın ve kaydet deyın hepsi bu :)

mine karabulut

Yeni Üye
tesekkür ederim çıkmış sınav sorularını çözmek istiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sewinirim

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
tesekkür ederim çıkmış sınav sorularını çözmek istiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sewinirim

daha önce sınavda çıkmış soru ve cevaplar ekli burada onları indirerek( pdf formatında) soruları cözebilirsiniz. cevap anahtarından kontrol ederekte yanlışlarınızı tespit edebilirsiniz.
başarılar diliyorum...

nukşoc

Yeni Üye
coşkun aydınoğlu tesekkür ederim çıkmış sınav sorularını çözmek istiyorum ne yapmam lazım yardımcı olursanız sewinirim.

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
yaa bune yaa error diyip beni hasta ediyoooo
zamanla linklerde sorun oluşabiliyor bunu daha kibar şekilde dile getirebilirsiniz sonuçta bu paylaşımı hiçbir beklentim olmadan sadece açıköğretimde okuyan arkadaşlarımıza yardımcı olmak için paylaşıma sunuyorum. kabalaşmak yerine teşekkür etmeyi öğrenin insanlar kendilerini geliştirmeli diye düşünüyorum....

cakcan

Yeni Üye
güzel paylaşım yapmışsınız fakat yeniden yükleyip yeni link verirseniz bizlerde rahatlıkla ulaşabiliriz. yeni linki bekliyorum tşk. şimdiden

Beyhan

Özel Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
güzel paylaşım yapmışsınız fakat yeniden yükleyip yeni link verirseniz bizlerde rahatlıkla ulaşabiliriz. yeni linki bekliyorum tşk. şimdiden

linkte sorun yok kontrol edilmiştir. sanırım indirme işlemini başlatmakta sorun yaşıyorsunuz indirme işlemini başlatmak için linke tıkladıktan sonra free useri tıklamnız yeterli olucaktır 30 saniye sonra indirme işleminiz başlayacaktır. bu arada pdf uzantılı dosyadır yani bilgisayarnızda adobe reader programı yüklü olması gerekir dosyayı açmak için.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara