Açıköğretim PASO işlemleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
- Paso verilmesi ilgili belediyelerin bu konudaki kurallarına göre her ilde ayrı organizasyon yapmayı gerektirmektedir.

- Paso için gerekli ilan bağlı olduğunuz büroca gerekli duyuru yapılmaktadır.

İstanbul için, kayıt yaptırdığınız an bürodan paso içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Pasonuzu İETT nin yeni paso dağıtımını yaptığı Şubat ayı içerisinde büronuzdan alabilirsiniz.

Paso için afö bürolarında ayrı bir masa vardır. Kayıt olduktan sonra veya kayıt yeniledikten sonra büroda paso başvurusunu yapabilirsiniz. 2 ad. fotoğraf ve 10 tl gibi bir para veriyorsunuz paso başvurusunda. Sonra 2 ay içinde pasonuzu aöf bürosundan alıyorsunuz.

tugce29

Yeni Üye
yani ben şimdi kırıkkale de oturuyorum ama iş gereği ankaradayım ben bu pasoyu ankara belediyesindenmi çıkartcam

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Paso için afö bürolarında ayrı bir masa vardır. Kayıt olduktan sonra veya kayıt yeniledikten sonra büroda paso başvurusunu yapabilirsiniz. 2 ad. fotoğraf ve 10 tl gibi bir para veriyorsunuz paso başvurusunda. Sonra 2 ay içinde pasonuzu aöf bürosundan alıyorsunuz.

saf

Yeni Üye
Bölüm:
İlahiyat
Tamam şimdi anladım çok teşekkür ederim sizin sayenizde bilgileniyoruz :rolleyes:

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Rica ederim amacım daha bilinçli bir şekilde öğrenimimize devam etmek...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara