Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları 325.dönem

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
..............

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları'nı öğrenmek için, yukarıdaki sayfaya giderek, aday numaranızı yazmanız yeterli. Sayfada şu an 325. Dönem Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları bulunuyor. Önümüzdeki dönemler ise şöyle: 325. Dönem, 326. Dönem, 327. Dönem....

Kara Kuvvetleri Komutanlığı

325'inci Dönem Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları :

Sonuç Açıklama Tarihi:10 Aralık 2008

Sonuçları Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ

Açılan Sayfada Aday Numaranızı ve Onay Kodunu yazıp "Gönder"i tıklayınız.

Açıklayıcı kelimeler: Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları, Yedek Subay Sınıflandırma Sınavı, Yedek Subay Sınıflandırma, Yedek Subay Sınıflandırma Sonuçları Sorgulama, 2008, 2009, 325. Dönem...​

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Askerlik şubesine gittiğinizde size bir form doldurtuyorlar, yani sizin pekte isteğinize bakmıyorlar, daha sonra askere almalar başlayınca sınava giriyorsunuz ve onun sonucuna göre asteğmen yada kısa dönem çavuş olarak belirleniyorsunuz ( Birazda askeriyenin meslek ihtiyacına göre belirleniyor ). Yani pek sizin istekleriniz dikkate alınmamakta..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
4 yıllık Lisans mezunu açıköğretim öğrencileri Yedek Subay olarak Asskerliklerini Yapabilirler. Ben Kendim İşletme Mezunuyum lisans, ve Yedek Subay Adayı Olarak Muayene İşlemimi gerçekleştirdim. Kısmetse Ağustosun başında Sınava Gireceğim orda yedek Subaymı Yoksa Kısa Dönem Çavuşmu Olacağım belli olacak. hayıorlısı Baklaım..

caponeb

Yeni Üye
bende bıseyı merak edıyorum,bu asteklık sınavında ne soruluyo nasıl oluyo sınav yanı.....bıde galıba yedek subay olursan gıtıgın yere gore degısıyomus acemılık suresı...normalde 3 ay erler ıcın!!!bazı astek yerlerınde de aynı fakat ıstanbuldakı yedek subay okulunda 15 gunmus!ozellıkle doktor ve hukukcular yanı bıran once orduya hızmet vermesı gerekenler buraya yollanıyomus!!!!gıdecegımız yerı bız secemeyız herhalde degılmı???sımdı!!!!

crazyforyou

Yeni Üye
askeriyenin yaptığı o sınav tatamen bir formalite icabıdır ayrıca askeriyenin asker ihityacına göreee kısa dönem yapılmıo 4 yıllık mezun olan her kimseee askerliğini kısa dönem yapabilir

basturk.y

Yeni Üye
hepinize hayırlı işler bi kaç kafama takılan var bu konularda hatta hiçbirşey bilmiyorum aydınlatırsanız sevinirim işletme mezunuyum yeni mezun oldum ve yedek subay olarak askerlik yapmak ve mümkünse orda kalmak istiyorum yedek değil sürekli ne yapacam ben bu konuda bilgim 0 sayılır msb sitesine falan da baktım ama yeterince aydınlanamadım vereceğiniz cevaplar için sağolun ama açık ve net cevap verin pek ilmi siyasetten anlamam.

styldodgy

Yeni Üye
onunla ilgili askerlik zamanindaki sinavlara giriosun ole devam edebilirsin burdan pek kimse bilgi veremes sana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ