327.Dönem (Nisan ) Yedek Subay, Kısa Dönem Çavuş Adayları Buraya....

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bu bölümde aöf mezun ve öğrencilerinden 327. Dönem Nisan 2009 da askerlik hizmetine başlayacak arkadaşlarımızın soru, sorun ve problemleri ile merak ettikleri hakkında elimizden geldiğince cevap bulmaya çalışacağız.

Nisan 2009 celbi için,
01 aralık-25 ocak AS.Dairesi.Bşk. müraacaat etmek gerekiyor.

Bu konuda 327.dönem çavuş ve yedek subay adayı forum üyelerimizi tanıyacağız. Konu içerisine 327. dönem için belirlediğimiz kriterlere göre bir liste oluşturacağız.

Bu listenin sorunsuz olabilmesi için lütfen belirlediğimiz kriterlere uyalım arkadaşlar.

Kısa Dönem ve Yedeksubay adaylarının dönem dönem ayrı ayrı paylaşımı olan,listelerin oluşturulduğu,soruların cevapsız kalmadığı bir konu oluşturmak istediğimizi tekrar hatırlatmak istiyorum.

1) Sizler sorularınıza ve merak ettikleriniz hakkında daha kolay ve sade bir şekilde cevap bulabileceksiniz.

2) Askeri birliklerinize teslim olmadan önce, tam bilgi donanımına sahip olacaksınız.

3) Gereksiz ve içi boş mesajlar atılmayacak ve cevap aradığınız sorulara görüntü kirliliğinden uzak, tamamen içi bilgi ve tecrübe dolu cevaplar alacaksınız.

Askerlerin yanlarında götürebilecekleri ihtiyaç listesi:*

1- traş takımı (mach3, jel, traş kolonyası)
2- yüz ve banyo havlusu( askerin verdiği iyi değilmiş)
3- sabun, sampuan
4- dis fırcası, macunu
5- tırnak makası
6- pudra, yara bantı
7- vatka, tabanlık
8- cüzdan, çabuk kuruyan mayo
9- eşofman altı(ne olur ne olmaz bi tane aliim)
10- iç çamaşiri(6 adet kollu aklet, 6 adet paçalı don, 12- çift corap[kesin pamuklu olsun)
11- kolonyalı mendil(kolonya toplanıyormuş kapıda)
12- casıo saat
13- telefon kartı

Aşağıda 327. dönem ve bundna sonraki dönemler için hazırladığımız şablonumuzu belirtiyorum. Lütfen genel listede adınızın geçmesi için cevabınızın başına bu şablona göre bilgilerinizi giriniz.

Kullanıcı Adı - Adı ve Soyadı - Memleket - Sınav Numarası - Sınav Sonucu (Katılacağı Birlik) - Bitirdiği bölüm

Forumumuzda bulunan 327. Dönem yedek subay ve kısa dönem çavuş ve erbaş adaylarının listesini konuya cevap yazıldıkça bu mesaja ekleyeceğiz arkadaşlar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Nisan Ayında Aöf li kimse Askere Gitmiyormu hu huuuuu

rbizz

Yeni Üye
çavuş ve yedek subay adayı forum üyelerimizi tanıyalımda , nasıl bizde kısa dönem veya uzun dönem yaparız bilelim.

ferdici38

Yeni Üye
slm kardeş ben askeriyeye nisan celbi için dilekçe verdim.(Kayseriliym.)Aof işletme mezunuyum.İnş. kısmet olursa nisan da askeriz.:)

cancagzım

Yeni Üye
Kullanıcı Adı - Adı ve Soyadı - Memleket - Sınav Numarası - Sınav Sonucu (Katılacağı Birlik) - Bitirdiği bölüm cancagzım mehmet akif sütcü beyşehir bilinmiyor bilinmiyor bilinmiyor işletme

ben yedek assubay olarak gitmek istiyorum sınavda çıkabilecek sorulara ulaşabilirmiyiz

BLNTYLMZ

Yeni Üye
selamlar 1 nisanda tuzla piyade okulunda sınava gireceğim...
benim gibi arkadaşlar varsa irtibata geçelim... ARAMIZDA YED. SUB. ÇIKAN OLURSA KISA DÖNEMLİLERİ KOLLIYALIM ÇÜNKİ GİDECEĞİMİZ YERLERDE POŞET DİYE HİTAP SESLERİ BEYNİMİZİ ÇINLATACAK..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Evet Arkadaşalr Sınava girenlerin sonuçları nedir varmı aramızda sınava giren? Sonuçları Öğrenen.

İNFAZCI

Yeni Üye
Bende Küçükyalı da sınava girdim tertipler inş. hakkımızda hayırlısı olur.
İNFAZCI - Adem Evcik - Ordu

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara