Aöf Sınavlarda Test Çözümleri için Olduka İşinize Yarayacak İpuçları

osman85

Yeni Üye
çek sağolun güzel bilgiler. ayrıca arkadaşlar size tavsiyem elinizde yardımcı kitap varsa onlara yoğunlaşmanız problem tarzı konular dışında yazıp çizmeyin çok zamanınızı alır. Hatta üniteyi 3 kere bitirirseniz yazarak bitirdiğiniz üniteye eşittir.
-sınava son iki hafta kala yetiştiremeyeceğim diye korkuyorsanız. Sizi umutlandırayım. Ben geçen sene ara sınava da Finalede son iki hafta sistemli olarak çalıştım. aldığım en düşük not 60. Önemli olan süre değil işin sırrı :D.
-İşin sırrı ise bir günde 7 ünite bitirip internette bulduğun bütün soruları çözmek. Bakın bakalım unutuyormusunuz.
-ayrıca Maliyet Muhasebesi ve Finansal Yönetim gibi derslerden hiç korkmayın en basit dersler bunlar nerden mi biliyorum asla anlamadığım konu üzerinde yoğunlaşmıyorum zaten bu gibi derslerde anlamadığınız bir kaç konu olacaktır onlarda önemli değil zaten anlamadığınız yerlerde en fazla 10 soru gelsin sallasanız bile tutar :D
arkadaşlar bu yazdıklarımda gülümseme olsada ben ciddi olarak yazdım. Dersleri kafanıza fazla takmayın bende 3.sınıftayımdaha yeni başladım ders çalışmaya şimdiden pazalama, iş ve sos. güv hukuku ve yönetim bilgi sistemini bitirdim. ayrıva maliyet ve finansalda yolu yarıladım ve türk vergi sistemini ciddiye bile almadım daha çünkü hepsi gündelik şeyler :D takmayın kafanıza.
Başarılar

askı

Yeni Üye
merhabalar
gecmiş ilköğretim sınav sorularına göz atmak istiyorum nsl bulabılırım.

umit85

Yeni Üye
buraya eklemek isteyeceğim genelde 30soruluk testler hepsinde 6a 6b 6c 6d 6e olur bu kıstasıda göz önünde bulundurmakta fayda var

didoli

Yeni Üye
Hayatım boyunca sınavlara girerim,şu sınav heyecanı nedir öğrenemedim gitti.Bu duygu nasıl yaşanır neye benzerki?Niye heyecan yapılır?Çok tuhaf gelir bana hep bu cümle.insan sınav oluyorum diye heyecanlanırmı yahu:rolleyes:
al benden de o kadar.ben hiç heyecan yapamıyorum ya.ama çok istemişimdir o anı yaşamayı.heyecandan ellrim titresin dilim damağım kurusunn.ama nerde ruh gibiyim galiba:):):)

milletin dilinde heyecanlandım yapamadım .bende bir gün eğer yapamaz isem heyecanlanamadım o yüzden yapamadım derim artıkk...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara