Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2002-2010 yılları Arası Tüm Ara Sınav Soruları

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar Açıköğretim Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2004-2008 Ara Sınav Sorularını Rapidshare'e Ekledim. Yapmanız Gereken tek Şey Aşağıdaki " İNDİR " Yazısına Tıklamanız.

Unutmayın ki aöf çıkmış sınav soruları Anadolu Üniversitesi'nin sitesinden alınmış olup yanlızca sizlerin daha kolay ulaşabilmesi için paylaşılmaktadır.

Çıkmış aöf sorularını bilgisayarınıza indirmek için aşağıda yazılı olansıralamayı takip edin lütfen..

* Bu Yönergelerin Altında Bulunan Linke Tıklayın.
* Tıkladıktan Sonra Açılan Sayfadan " NORMAL INDIRME " Yazısına Tıklayacaksınız.
* Sayfa Yenilenecek ve "15" den geri Saymaya Başlayacak.
* Bu Sürede Bekleyin ve Sayma Bittiğinde Yenilenen Sayfadaki Kırmızı Kutu İçindeki Yazıyı, Yine O Kutuda Bulunan "Type the two words" Yazısının Altındaki Boşluğa Yazın " Yazdıktan Sonra Hemen o Kutunun Altındaki '"Download The File" Yazısına Tıklayın.
* Yenilenen Pencerede " Yüklemek İçin Tıklayınız " Yazısına Tıklayın.
* Karşınıza Bir Dosya Kaydetme Uyarısı Çıkacaktır. Dosyayı Bilgisayarınıza Kaydetin.

İnternet Bağlantı Hızınıza Bağlı Olarak Dosya 5ila 15 dakika Arasında Bilgisayarınıza Kaydedilir.

Dosyayı Bilgisayarınıza İndirirken "İndirme Ekranını Kapatmayın".

-----------------------

2003-2010 ÇIKMIŞ ARA SINAV SORULARI

AÖF Okul Öncesi 1.Sınıf 2003-2010 çıkmış ARA SINAV soruları İNDİR

AÖF Okul Öncesi 2.Sınıf 2003-2010 çıkmış ARA SINAV soruları İNDİR

AÖF Okul Öncesi 3.Sınıf 2003-2010 çıkmış ARA SINAV soruları İNDİR

AÖF Okul Öncesi 4.Sınıf 2003-2010 çıkmış ARA SINAV soruları İNDİR

-----------------------

Hepinize Sınavlarda Başarılar Dilerim.

Aöf Sınav

tuğba80

Yeni Üye
teşekkürler allah razı olsun

A

aysim87

Misafir
bu sene malesef bi çok ders deişti arkadaşlar ve stajda herkese kolay gelsin

daksu

Yeni Üye
teşekkür ederim

ciximim

Yeni Üye
zor bir sene bizleri bekliyor hem ilk kez yaşadığımız uygulama dersleri yani staj ve snvlar ne diyim birbirimizi anlamamız güzel acık öğretimlerin yanında olduğunuz için teşekkürler

ciximim

Yeni Üye
Ben indirdim ancak yazılar bi acaip şifreli sanki nasıl olucak bu yanlışmı olmuş cvp lütfen

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Dosyayı birlikte aç diyip internet explorer ile açacaksınız o zaman sorun çıkmamakta.

nagehanplt

Yeni Üye
çok işime yarayacak teşekkürler....
.............​

Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2007 yılı Ara Sınav Soruları

Arkadaşlar soru ve cevapları SWF Formatında aşağıya ekledim.

Ekteki soruları görebilmek ve bilgisayarınıza indirebilmek için öncelikle konuya cevap yazmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza indirdikten sonra açmak için Dosyaların üzerine gelip Mause'nizle Sağ Click Yapıp, "Birlikte Aç" Seçeneğini seçin, ordan "İnternet Explorer'i" Seçin. Sorular Karşınıza Çıkacaktır.

Eklentilerde aşağıda yazılı olan derslerin soruları ve cevapları bulunmaktadır...​

4375 - Bireyselleştirilmiş Eğit. Prog. Geliştirilmesi 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4389 - Özel Eğitim Yöntemleri 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4390 - Çocukta Yaratıcılık ve Drama. 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4392 - Çocukta Ruh Sağlığı ve Uyum Bozuklukları 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4393 - Okul Öncesi Eğitimde Araç Geliştirme 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4439 - İşitme, Konuşma ve Görme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4440- Davranış ve Öğrenme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları
4450 – Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme 4.Sınıf 2007 yılı Ara sınav soruları

Unutmayınız bilgi paylaştıkça çoğalır. Ama bilgiyi ekleyenlerin emeklerinin karşılığı olarak en azından bir teşekkür etmeyi onlara çok görmemek gerekir.

SINAVLARDA BAŞARILAR DİLERİM ARKADAŞLAR.

YaZYaGmUrU

Yeni Üye
Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim :))))

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO