Israil .......

mimoza

Özel Üye
arkadaşlar israilin yaptığı soykırımdır.buna neden sessiz kalınıyor anlamıyorum...bilmem kaçtane lke var hiçbiri tepkisini dile getiriş değil.yazık günah insanların, özelliklede o çocukların yaşama hakları ellerinden alınıyor.Türkiyede sessiz kalıyor...sizinde söylemek eklemek istediğiniz bişiler varsa lütfen paylaşın..
yazık gnah.çok acı verici bir olay ya...Allahın gazabı israilin üzerine ve tüm savaş yanlısı ülkelerin üzerine olsun....diyorum.

By_tr

Özel Üye

başka söze gerek varmı
Allahım güç versin

asterıx

Yeni Üye
Böyle bi konuya bu kadar ilgisiz kalınması gazzede yaşananlar kadar üzücü bence.Neyse biz yinede ilgili arakadaşlar için söyleyelim hiç bişey yapamıyosak DUA edelim arkadaşlar.Bildiğiniz gibi müminin silahı dua dır.

imqossibLe

Yeni Üye
birulke düşünün dört biryandan hareket eden demir parcalarıyla örülmüş bir yandan suyu bile bulamazken etrafı saran öLüm kokUsu sadece yaslıları degil daha anne karnındaki bebe geliyor.. Akmasada damlayan dısardan gelen yardımlar kesildi sözde yardımlarda silah vardı, sözde cocuk hastane depolarında cebhane vardı, sözde camilerden fuze atılıyordu . Ama ne hikmetse herseyin eniyi teknoloji ile üretildigi israil fuzeleri yanlış yere atıyordu.................

**PANDORA**

Özel Üye
israil olayının bizim ülke yöneticisiyle ne alakası var bu nasıl bi bağdaştırmadır ya??
konular saptırıldığından çözümler bulunamıyo zaten..
bu bi insanlık olayı Allah filistine yardım etsin.elimizden geleni yapalım israil ürünlerini almayalım filistindeki masum insanlar içinde dua edelim bence...

kardelen^^

Yeni Üye
bu insanlık dışı olayın bi an once sonlanmasını istiyoruz dualarımız filistinle beraber ...

ilknurm

Yeni Üye
mısırın yaptığı asıl insanlık dışı arkadaşlar.. savaş halinde her ülke kapılarını açmalı mısır ise bile bile filistin halkını ölüme terketti o insalar bu saatte sonra ne yapabilir ki???? cep telefonu ışığında ameliyat yapılıyo, insanlar aç susuzz..... Allah yardımcıları olsun gerçekten...

By_tr

Özel Üye
filistin de;

hastalar koridorlarda yatıyor

morglarda cesetler üstüste ve paramparça

çocukların üzerinde "meçhul" yazıyor çünkü kalmamış kimsesi, adını bilecek bir tek yakını bile yok...

onlarca şehit bir damla suya hasret yumdu gözlerini

ilaç yok, yiyecek yok, su bile yok...

bir günde tonlarca bomba patladı masumların üzerinde

bizim yüreğimize kaç tanesi dokunabildi bombaların acaba...

Müslümanlar ne yapıyor;

büyük bir hızla noele hazırlanıyor israilin yandaşlarıyla birlikte

Biz değişmedikçe bize reva görülenlerde değişmeyecek... bir bedenin uzuvları gibi birimizin acısına birlik olup koşamadık

dünyaya en güzel cevabı kanlar içinde bir filistinli verdi: "hasbunallahi ve nimel vekil[/COLOR]" Allah bize yeter...

duyarlı olalım lütfen filistinde müslümanlar değil, insanlar değil tüm insanlığın vicdanı ölüyor..

daisy86

Yeni Üye
Arkadaşlar filistinliler için fetih süresi okunuyo cts dua edilcek okursanız çook iyi olur,allaha emanet olun

daisy86

Yeni Üye
Filistinlilere fetih süresi

Arkadaşlar sizden ricam yarına kadar filistin için fetih süresi okuyoruz lütfen okurmusunuz elinizden ne kadar geliyosa:(

By_tr

Özel Üye

bu cesur yürek alkışlanır

Kimse cesaret edemedi. O yaptı. Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez İsraillileri kapının önüne koydu.

Venezuela Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "İsrail Büyükelçisi ve İsrail Büyükelçilik personelinin bir kısmını sınır dışı edilmesi kararı alındığı" bildirildi.

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez de daha önce yaptığı açıklamada İsrail'i kınamış ve Venezuela'daki Musevi cemaatini, İsrail Hükümetine karşı tavır almaya çağırmıştı.

Chavez, İsrail'in Gazze saldırısını kastederek, "Venezuela Musevi cemaatinin bu barbarlığa karşı çıkacağını ümit ediyorum. Bunu yapın. Bütün zulümlere şiddetle karşı çıkmıyor musunuz?" diye konuşmuştu.

By_tr

Özel Üye
filistin...
sen yanarken sanma ben başıboş, avareyim..
ateş sende yanıyorsa ben de sönüyor.

filistin...
sanma ben hiç birşey yapmıyorum...
bilsen içimde ne feryatlar yükseliyor...

filistin...
sen yalnızlığınla başbaşa kaldığın demlerde...
benden sana nice riyasız dualar geliyor...

filistin...
sokaklarında nice gençler öldürülürken,
selası taa benim yüreğimde okunuyor...

filistin...
bugün Gazze oldu her taraf bana...
bu halin inan ki bana dokunuyor...

filistin...
elbet bir gün tarih terse döner...
sende batan her civan, yeniden ben de biter.

mamela

Yeni Üye
böyle bi vahşete diyecek çok söz var aslında ama gördükçe insanın dili tutuluyo yürek dayanmıyo o manzaralara, onca insan küçücük çocuklar acımasızca katledildi katlediliyor allahı o küçücük yavruların yüreğindekileri, yaşadıkları korkuyu filistindeki o cehennem hayatını düşündükkçe içim sızlıyo Rabbim sen yarcımcıları ol..

Garbino

Özel Üye
İnsanlar savaş olmasın istiyorlar ve diliyorlar...
Biz daha kendi aramızda tartışırken; anlaşamazken, İsrail'den nasıl bir anlayış bekleyebiliriz ki...
Lütfen forumumuz içersinde ne sebeple olursa olsun, konuşmalarımıza dikkat edelim...
Kimse kimseye hakaret etmek ve aşağılamak lütfunda görmesin kendini...
Bilginize...

(Ve bu olay hiç olmamış gibi devam edicekse etsin, devamında başlığı kapatmak mecburiyetinde kalıcam...)

Garbino
Süp. Mod.

jojo

Yeni Üye
arkadaşlar lütfen ama birbirimizi kırmayalım yapılan yorumlar yanlış anlaşılmışta olabilir hemen fevri davranmayalım en önemliside herkesin görüşüne saygı duyalım..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Burası siyaset tartışma alanaı değildir. Siyasi konulara girmeyiniz lütfen .

Herkesin siyasi tercihi farklıdır. hakaret düzeyine varan eleştirileri yazmanız hiç hoş değil.

Konuda siyasi mesaj görmek istemiyorum.

ragut

Banned

bu cesur yürek alkışlanır

Kimse cesaret edemedi. O yaptı. Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez İsraillileri kapının önüne koydu.

Venezuela Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "İsrail Büyükelçisi ve İsrail Büyükelçilik personelinin bir kısmını sınır dışı edilmesi kararı alındığı" bildirildi.

Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez de daha önce yaptığı açıklamada İsrail'i kınamış ve Venezuela'daki Musevi cemaatini, İsrail Hükümetine karşı tavır almaya çağırmıştı.

Chavez, İsrail'in Gazze saldırısını kastederek, "Venezuela Musevi cemaatinin bu barbarlığa karşı çıkacağını ümit ediyorum. Bunu yapın. Bütün zulümlere şiddetle karşı çıkmıyor musunuz?" diye konuşmuştu.

cesaret etmsinin sebebi şu AMERİKAN emparylizmine meydan okuyan ülkelerden biri? şimdi almanların israile yaptıklarını düşününce hiç acımak doğru değilmiş:) birde bizdekiler bunu anlasa yada vazgeçse:)

ragut

Banned
Burası siyaset tartışma alanaı değildir. Siyasi konulara girmeyiniz lütfen .

Herkesin siyasi tercihi farklıdır. hakaret düzeyine varan eleştirileri yazmanız hiç hoş değil.

Konuda siyasi mesaj görmek istemiyorum.

AKP nin halkyolamasında demokrasi anyasasına evet deyin reklamı yaparken siyaset olmuyorda burda konu tartışılırkenmi siyaset oluyor:)))))))))))))) sanırım imamın orduları bus itede yuvalanmış:))))))

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO