2008 af kapsamında kayıt olanlar

sibel_sibel

Yeni Üye
Arkadaşlar benim gibi 2008 aralık ayında af kapsamında kayıt yaptıranların soruları için bu konuyu açma gereği duydum.Lütfen durumumuzla ilgili sorları burada paylaşalım.Herkesi bekliyorum.

telekom

Yeni Üye
arkadaşım hangi bölümde okuyorsun birde afdan faydananlara biliyorsun kitap vermiyorlar ben iktisat 2. sınıftayım

xxfeyzaxx

Yeni Üye
mrhaba halkla ilişkiler 1.sınıfa bu yıl af tan kayıt yaptırdım kitapların sınıf geçtikten sonra verileceğini duydum acaba verilecekmi. bu sene sınavlara nasıl hazırlanıcazz..

turuncu09

Yeni Üye
Selam arkadaşlar bana göre açıköğretim bürosunun verdiği kitaplar pek işe yaramıyor olmasada olur,yardımcı kaynaklı kitap aldığınızda tüm derdiniz bitiyor.onu okuyup soruları çözünce derslerden geçiyorsunuz ben öyle geçiyorum daha doğrusu.........şimdiden hepimize başarılar .............

kubi59

Yeni Üye
kaynak kitap dediğiniz, hangilerini tavsiye edersiniz, yada sizin yararlandıklarınız hangisi, 1. sınıf iktisat muhasebe hukuk için hangilerini öneriyorsunuz?

han3558

Yeni Üye
arkadaşlar benim kayıt silineli on seneden fazla oldu.tekrar kayıt yaptırdım ama kitapları vermediler. sordum neden vermiyorsunuz diye.Dediler ki daha önceden verdik sizlere bunedenle vermiyoruz. arkadaşlar sizce doğru bir hareket mi?

sevtaç

Yeni Üye
degerli açıköğretim arkadaşlarım; Ben 10 yıllık bir zaman aralığından sonra Af kapsamından Turizm ve Otelcilik 2.sınıfa kayıt oldum.Kitap vermediler Benim evde kitabım yokki..Açıköğretim Bürosuna Telefon açtım İnternetten çalışacaksın dediler İnanın nasıl olacak bilmiyorum buna çok üzülüyorum.Gidip kitap alıyım desem(Açıköğretim Bürosundakiler telefonda Belki siz aftan kayıt oldunuz konularınız farklıdır dediler ) neyapcam ben şimdi hiç bu konuyu tam bilen yoknu? Allah aşkına
Turizm Otelcilik başka bir bölüm Turizm Otel İşletmeciliği başka bi bölümmü?
Ben bir yerde staj yapmak zorundamıyım ?Ne olur bu konuda uzman bi bilgili kişi bana cevap yazsın lütfen...

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara