Forumumuzda Kimler ÇEKO Okuyor...

ceko01

Yeni Üye
arkadaşlar bende bu sene aöf çeko kayıt olcam. ama kafama takıldı çeko diplamasıda iktisat fakültesinden veriliyor dimi? yani diplomada açıköğretim yazmıcak çeko diplamasında da ?

ceylin_alara

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende çeko 4 sınıftayım herkese başarılar...

hazaLdemet

Yeni Üye
Selam arkadaşlar. Bende çeko 1. sınıftayım ve muhasebe dersinden çok korkuyorum. Etrafımda muhasebeden bir şey anlayan hiç kimse yok. Napabilirim bu konuda? Yardımcı olursanız sevinirim :(

rainbow

Özel Üye
Selam arkadaşlar. Bende çeko 1. sınıftayım ve muhasebe dersinden çok korkuyorum. Etrafımda muhasebeden bir şey anlayan hiç kimse yok. Napabilirim bu konuda? Yardımcı olursanız sevinirim :(

Bence muhasebe dersinden hiç korkmanza gerek yok.Size tavsiyem nacizane mantığını kavramak yeterli oluyor.'''GİREN BORÇLU ÇIKAN ALACAKLI '''bu mantığı anlayarak kavradıktan sonra önünüze hangi soru gelirse gelsin rahatlıkla çözebilirsiniz.3.Sınıfta olan biri olarak ben bu mantığı çok iyi anladım ve sınavlarda hiç zorluk çekmeden geçtim.Korkmayın üzerine gidin çok çalışın.Karşılığını alacaksınzdır.Başarılar.

ceylin_alara

Yeni Üye
slm bende çeko açıköğretim 4. sınıftayım iki dersten sorumlu geçtim fakat önemli olan sınıf atlamaktı inşallah bu sene hedefim hiç büte kalmadan geçmek ve bu sitede emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık diyorum...

kbkb

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
selam arkadaşlar çekov 3 sınıf bütün derslerden çıkmış vize final fark etmez online test çözmek istiyorum bana link atar mısınız?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara