Staj ve Kep Giyme Töreni Hakkında??

seda_46

Yeni Üye
arkadaşlar staj zorunlu degil fakat bu bölümü okuyorsan ve eline meslegini almak istiyorsan kendini geliştirmelisin staj yapamadan ve uygulamalı olarak ögrenmezsen işe girme ihtimalin çok zor özel hastanelerde.ben 1.sınıftayım ve temmuzda stajlar başlıyor şimdiden dilekçe vermen lazım yoksa yer doluyor.ben dilekçemi verdim kabul edildim en fazla 22 gün yapma hakkın var.temmuzda başlıyorum hastanede labaratuvarda daha sonra özel hastaneye başvuracagım staj için usta olana kadar yapacam daha sonra işe girme ihtimalin çok yüksek gönüllü stajerlik yapın benden size tavsiye.kafanıza takılan bşyler olursa staj hakkında yardımcı olurum herkese sınavda başarılar...;)
Slm,benim sorunum;bende gönüllü staj yapmak istiyorum başvurdum ama kabul edilmedi.Dilekçe verdiğinizi söylediniz nereye ne zaman veriyoruz?yardımcı olursanız sevinirim:)

alaka

Yeni Üye
zorunlu staj yok isteğe bağlı mezuniyet için de özel bişi yok

alaka

Yeni Üye
mümkün olduğu sürece tanıdık varsa hastaneler gidin yoksa çoğu hast.kabul etmiyo özellerde satj yapın çünkü kendileri yetiştirdikleri için mezun olunca büyük ihtimal sizi çağırırılar..

mehtap aktaş

Yeni Üye
yol arkadaşlarım sesimi duyan varmı

arkadaşlar ben bu bölümü sadece laborant kısmı için tercih ettim ben hayvanlardan acaip korkarım normal hastanede staj yaptım ve bu benim hayalimdi kpss de hastanelere atanıyomuyuz yoksa veteriner kliniklerine gitmek zorundamıyız

seroş

Yeni Üye
arkadaşlar ben bu bölümü sadece laborant kısmı için tercih ettim ben hayvanlardan acaip korkarım normal hastanede staj yaptım ve bu benim hayalimdi kpss de hastanelere atanıyomuyuz yoksa veteriner kliniklerine gitmek zorundamıyız
hayır mehtap gerek yok veterineri çalışmana sadece kendin hangi bölümü istiyosan ona göre....

zmatakan

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
3 yıldan fazla bir zamandır yem fabrikası ve aynı zamanda yumurta tavukçuluğu yapan işletmede çalışıyorum
Sanırım stajdan muaf tutulabilirim ?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara