Yardım...

oceans166

Yeni Üye
arkadaslar bn 2 sınıftayım... daha dogrusu 2 bıttı ama matematık dersı yuzunden 3 e gecemedım bu sene... ve planlarım bozuldu... sımdı askere gıtmk ıstıyorum aynı zamanda da ogrenımımımı surdurmek... askere gıdınce kaydın sılınıyo mu yada devam edebiliyomusun... ve askerı subenın harıcınde okuldan almam gereken yazı falan varmı?.... konu hakkında bılgısı olan yardım ederse sevınırım...

Linsey

Özel Üye
arkadaslar bn 2 sınıftayım... daha dogrusu 2 bıttı ama matematık dersı yuzunden 3 e gecemedım bu sene... ve planlarım bozuldu... sımdı askere gıtmk ıstıyorum aynı zamanda da ogrenımımımı surdurmek... askere gıdınce kaydın sılınıyo mu yada devam edebiliyomusun... ve askerı subenın harıcınde okuldan almam gereken yazı falan varmı?.... konu hakkında bılgısı olan yardım ederse sevınırım...
Hayır kaydınız silinmez , Öğreniminize devam edebilirsiniz;)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Öğreniminize Devam Etmek için Açıköğretim Bürosundan Askerlikte Öğrenimini Sürdürmesi İçin Sakınca Yoktur yazısı Almalısınız. Ve Kaydınız Askerde iken Silinmez. Ama Sınavlara Girmek Biraz Sıkıntılı Olabilir. Sınav Zamanları izin Almanız Ve Birliğinizden Çıkmanız Zor Olabilir.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara