Üniversite af ve tecilden yararlanmakla ilgili

ueuta

Yeni Üye
1985 dogumluyum.2006 yılında bilgisayar tek. ve proglama bolumunden mezun oldum.Askeriyeye gidip 2 ocak 2009 tarihine askerligimi ertelettim.Ve hazırlık bolumunden baslamak suretiyle acık ogretime basvurdum.Daha sonra acık ogretimi gecemedim.Şimdi ise kaydımı sildirip tekrar kayıt oldum ve hazırlık sınıfı oldugum için askerliğimi 21 Şubat 2009 tarihine kadar erteletebildim.Şu anda afdan yararlanarak hazırlık sınıfına tekrar başvuru yaptım ama açık ögretim fakültesinin sınavları nisanda benim tecilim 21 şubatta bitiyor. Sınavları kazanıp ögrenci olamıyorum.Askerligimi ertelemek istiyorum çünkü memurluk gelecek gibi (87 aldım önlisans kpss den) askerligimi hangi yolları deneyerek erteletebilirim yardımcı olursanız sevinirim simdiden teşekkür ediyorum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Askerlik şubesine gidip durumunu onlara izah ederek sana haziran ayına kadar müsade etmelerini ve hazirandaki sınavlarda 3.sınıfa geçeceğini ve askerlik tecil işlemi için öğrenci belgesi getirebileceğini ifade et ve onlara rica et. gerekirse Askerlik şubesi komutanına Çıkarak Onada Durumunu Anlat. Askeriyede Okumuş ve Okuyan İnsanlara Değer Verilir. Eğer Şanslı isen Sana Haziran Ayına Kadar Müsade Edeceklerdir.

Diğer Taraftan Eğer Şubat Ayında Askere Gitmessen Kaçak Durumuna Düşecek Ve Ceza Alma İhtimalin Olacaktır. Şu AN İçin En İyi Öneri yukarıda Yazdığım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,717
Son üye
AntonTob