3 Özel Yetenekten Hangisini Seçersiniz?

merveg

Özel Üye
Farzedin ki siz böyle otururken otururken gökten inen bişey size geliyor ve size 3 özel yetenekten birini vereceğini söylüyor...

Bunlar da:

1-) Tam Görünmezlik: Üzerinizdeki kıyafetler ve elinizde tuttuğunuz her objeyle beraber görünmez olmak, buna duvarlardan geçmek de dahil. Ayrıca mesela size yoldan geçen biri ya da otobüs falan çarpınca da içinizden geçiyor, kapı, kilit dayanmıyor size... Ayrıca bi takım objeleri de ortamdan yürütebiliyorsunuz. Görünmez haldeyken birşeylere dokunabiliyorsunuz...

2-) Akıl Okuma: O anda görüş alanınızda bulunan insanların sadece sizin hakkınızda gerçekte ne düşündüğünü öğrenebilme yeteneği... Yani kız arkadaşınızın ya erkek mesela, size söylediği ile düşündüğü farklı olabilir... Bunu hemen anlıyorsunuz. Ama o kişinin görüş alanınızda bulunması gerekiyor...

3-) Superfax: Dünya üzerinde herhangi bir insan evladı sizin hakkınızda birşeyler söylemeye başladığı anda bu konuşmayı yazılı olarak basan bir fax makinası... Ayrıca yer, zaman ve kişi belirterek yapıyor bunu... Arkanızdan konuşulacak her haltın çıktısını almak hoş bişey olsa gerek...

Yorumlarınızı bekliyorum

MatmazeL

Özel Üye
Imm saoL PayLaşım için ben oLsam Akıl Okuma Ve Superfx'ı seçmesdım insanlar istedıklerını diyebilmeli zate yürekli oLanlar insanın yüsüne söler böle şeylerede qerek kalmas yüreksiz Olanlarıda sallayaLım :):) Geriyede tam qörünmesLik kalıo ee oda macera dolu bişi olsa gerek die onu seçerdim :D

asterıx

Yeni Üye
Ben görünmezliği seçerdim çünki diğer iki seçenek hiç cazip değil insanların benim hakkımda ne düşündükleri çok ta önemli değil öenmli olan değer verdiğim insanların ne düşündükleri ki onlarda zaten kötü düşünseler bile yüzüme söylerler

heartqueen

Yeni Üye
ben hiçbirini istemezdim herlade. normal bi insan gibi yaşayamazsam hayatın tadı kalmaz ki. bütün seçeneklerden vazgeçip çok daha mümkün olanını seçerdim. sağlığım ve sevdiklerim yerinde olsun derdim

sewtap

Yeni Üye
ALLAHIN bana verdiklerine hamd olsun hem unutmayın Allah kullarına herşeyin en iyisini vermiş yaratırken:)

merveg

Özel Üye
ALLAHIN bana verdiklerine hamd olsun hem unutmayın Allah kullarına herşeyin en iyisini vermiş yaratırken:)
doğru söylüyosun sevtap.Allah insanı en mükemmel bi şekilde yarattı.Ama benim burada sormak istediğim şey aslında hassas olan üç noktanızdı.

aydin672

Yeni Üye
ülkeme ve islam dinine yararlı olmak için görünmezliği seçerdim insanların düşüncelerini seçmezdim

MasterOfPuppets

Yeni Üye
Birincisinde insanın nalları dikmiş olması gerekir :D ikinciside insan bünyesine ağır gelir. Gene üçüncüsü biraz daha iyimser gibi :)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara