Bi sorum olcaktıı=)

guneszrl

Yeni Üye
açıköğretimden okul öncesi öğretmenliği okurken aynı zamanda örgün eğitm veren bi okulda da okuyabiliyomuyuz .
yani ikisi bi arada oluyomu onu merak ediyorm bilen varsa sölerse seviirm =)

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
açıköğretimden okul öncesi öğretmenliği okurken aynı zamanda örgün eğitm veren bi okulda da okuyabiliyomuyuz .
yani ikisi bi arada oluyomu onu merak ediyorm bilen varsa sölerse seviirm =)
Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerin öğrencisi iken, yeniden Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı'na girerek, kayıtlı olduğu bölüm ve programdan, başka bir bölüm ve programa yerleştirilenler, önceki kaydını silmek koşuluyla, yerleştirildikleri bölüm ve programın birinci sınıfına kayıt yaptırabilirler. Bu öğrencilere fakültelerde daha önce okudukları ve başardıkları dersler dolayısıyla hiç bir şekilde muafiyet tanınmaz.

fathoş_19

Yeni Üye
yaa ewet bende merak edıorum bunu.mesela yerlestrmemızın yapıldıgı yıl tekrar sınawa gırrsek puanımız düşüyo.ama 2.yıl sınwa grnce düşmüyo die bılıyorum.burayı sıldırmeden 2 yıılk cocuk gelısımı de okuyamazmıyım??yada burayı dondurupta??aöf okul öncesı okuyorum şu an

A

angela_28

Misafir
Kız Meslek Liselerinin;

Çocuk Gelişimi,
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi,
Çocuk Gelişimi ve Bakımı
bölümünden mezun olup, Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir örgün lisans programlarında kayıtlı öğrenciler veya bu programlardan mezun olanlar istedikleri takdirde, okumakta veya mezun oldukları alanlarda olmamak üzere,

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği
bölümünün birinci sınıfına başvurabilirler.
arkadaşlar böyle bir madde var..bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Okul.Oncesi

Okul Öncesi Öğretmeni
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
slm

yaa ewet bende merak edıorum bunu.mesela yerlestrmemızın yapıldıgı yıl tekrar sınawa gırrsek puanımız düşüyo.ama 2.yıl sınwa grnce düşmüyo die bılıyorum.burayı sıldırmeden 2 yıılk cocuk gelısımı de okuyamazmıyım??yada burayı dondurupta??aöf okul öncesı okuyorum şu an
A)Anadolu Üniversitesi'nde açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı iken, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavına girerek, bu sisteme göre öğretim yapan fakültelere yeniden yerleştirilen öğrenciler, eski kayıtlarını sildirmeden kayıt yaptırdıkları takdirde, hangi sınıfta olurlarsa olsunlar, önceki kayıtları silinerek, yeni yaptırdıkları kayıt geçerli sayılır. Bu öğrenciler eski kayıtları için hiçbir hak iddia edemezler.

B)Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerin öğrencisi iken, yeniden Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavına girerek, kayıtlı olduğu bölüm ve programdan, başka bir bölüm ve programa yerleştirilenler, önceki kaydını sildirmek koşuluyla, yerleştirildikleri bölüm ve programın 1 inci sınıfına kayıt yaptırabilirler. Bu öğrencilere fakültelerde daha önce okudukları ve başardıkları dersler dolayısıyla hiç bir şekilde muafiyet tanınmaz

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO