bir sıkıntınızmı var?

NİLL

Yeni Üye
Bazen olur..eksiğiniz olmadığı halde sebepsiz yere içiniz sıkılır yaşam dar gelir..birşeyler yolunda gitmez ve sizi huzursuz mu eder?tam bu sırada yapılacak tek bir şey var...

Dua etmekk..

merveg

Özel Üye
nil çok doğru söylüyosun arkadaşım.bazıları üzgünüz diye kaç şişe alkol alır,kimisi hap kullanır vs halbuki dua etseler Allaha sığınsalar....Bilmezler ki Allah içtenlikle edilen tüm duaları kabul eder

asterıx

Yeni Üye
Ah şu yaradılışımızdaki gayeyi bi özümseyebilsek,şükretmekten dua etmeye vakti bulamıycaz.İnsanın dua etmeyi unutması ne kadar acı...

sinem22

Yeni Üye
çoğu kez benimde başıma geliyor.sebebini bilmediğim birşey için sıkılıyorum üzülüyorum hatta.ama çok fazla sürmüyor. neden mi ? şöyle düşünüyorum şimdi bu saatlerde farklı yerlerde farklı insanların başına neler geliyor ben şuan sağlıklıysam ve hala nefes alıp verebiliyorsam ne mutlu bana.beterin beteri vardır diye düşünür halime şükrederim.

sinem22

Yeni Üye
Allah senden razı olsun nil arkadaşım.böylesine güzel düşünceleri bizimle paylaştığın için

By_tr

Özel Üye
teşekkürler arkadaşım açtığın isabet olmuş konuyu benim tespitime göre bu çöküntünün 2 sebebi var

yaptığımız vijdanımızı yaralayan yanlış işler (günahlar) o an için etkilenmesek bile onlar zamanla kalbimizi kaplıyor karartıyor çözümü iste manevi temizlikten geçer

başka bir sebebi polyannacılık oynayanlarda sık görülür hayata hep + bakarız sorunları görmezden geliriz salla gitsin deriz başka bir deyişle işte o salladıklarımızı bilinçaltımız sallamıyor içeride bi yerlerde duruyor o ve zamanla birike birike taşıyor onun çözümüde hiçbir konuyu çözmeden içimize atmamak

ya aslında kişiye göre tadavisi vardır herkes kendini tanımalı çözümüde kendinde aramalı

rainbow

Özel Üye
çareyi bulmuşsun ve paylaşmışsn......unutanlara hatırlatmışsın....teşekkürler arkadaşm......:cool:

tbua

Yeni Üye
teşekkürler nil haklısın kimden ne kadar ne isteyebilirsin. Alemlerin Yaratıcısının sonsuz kudreti varken

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara