Yemekte mıyız????????

imqossibLe

Yeni Üye
Son zamanların fenomeni haline gelen Yemekteyiz yarışma programı için Ayşe Kulin şunları kaydetti:

"İnsanların birbirinin arkasından konuşması, bir yemekte yapılmayacak bütün hareketlerin yapılması. Yemekler hakkında iğrenç denilmesi gibi şeyler bütün bunlar gerçekten çok iğrenç...Ağızdan yemek çıkartmalar, yemete kıl bulmalar veya getirip özellikle kıl koymalar gibi şeyler yani aklına gelebilecek her türlü pislik var!..."

Bu tarz programların karşısında dizilerin önemine işaret eden Ayşe Kulin, "dizleri öpüp başımızın üstünde taşımamız gerek" diye konuştu.

Kulin'in Yemekteyiz'le ilgili son ve en ağır eleştirel sözleri ise şöyle oldu:

"Yemekteyiz'i seyredersen bir daha ömrünün sonuna kadar yemek yemeyebilirsin. Bir daha masaya oturmayabilirsin. Gerçekten bazı programlar yapılıyor ve inanın Türk toplumunun ahlakı, terbiyesi oldukça düşüyor
[

ÜNLÜ YAZRIMIZ BU YORUMU YAPARKEN BİZ BU PROGRAM HAKKINDA NE DUSUNUYORUZ BUYRUN PAYLASALIM

MatmazeL

Özel Üye
GüseL bi konu açmışsın melek :D
Ben tv izlemiorum desem yeridiR..
Ama insan yinede Rastlıo görüo bakıo malesef...
Ayşe Kulin'e KatılıyoRum ...
Türk Örf Adet ve Gelenklerini Bozmaktan Başka bişi deil yaptıkLarı...

merveg

Özel Üye
valla aöf sayesinde ben de pek uzağım tv ye ama tutuldu demekki her kanal birbirini taklit eder oldu.sanki bir tane yetmiyomuş gibi.paylaşım için teşk

heartqueen

Yeni Üye
saçmalık tam anlamıyla ne düşüncem başka. izleyen varmı acab çok merak ediyorum. şimdi bide onun çöpçatanlısı çıkmış.reklemlerı bile sinirimi bozmaya yetiyo.saol arkadaşım güzel konu açmışsın

heartqueen

Yeni Üye
hadi be bi de o mu çıktı. bu ne bööle yaaa. bi arada gelin kaynana yarışması bööle çıkmıştı her kanalda 1 tane

imqossibLe

Yeni Üye
yook rekeamını gordum 4 kişi 2 erkek 2 kız onlar birbirlerıne gıdıo sora kım kımı ...ıkna ederse yemekte onla sewgilioluyomuş muş...:D:D:D heartguen istersen inanma ama 2 ayın rekorunu o program elinde ttuto

heartqueen

Yeni Üye
yook rekeamını gordum 4 kişi 2 erkek 2 kız onlar birbirlerıne gıdıo sora kım kımı ...ıkna ederse yemekte onla sewgilioluyomuş muş...:D:D:D heartguen istersen inanma ama 2 ayın rekorunu o program elinde ttuto
aboooooooooooo wallahamııııı ne günlere kalmışızzz anamm bizz. eywahlar olsunn :eek:

jojo

Yeni Üye
sendende onay aldığıma göre okdır hertque;) uzun nicklere biraz alerjim varda:D:D ister istemez kısaltma yoluna başvuruyom:D

jojo

Yeni Üye
ayy sağol cnm çok incesin:) beni kıramayacağını biliyordum;) ayrıca seninde hoşuna gideceğini tahmin ediyordum hanii:D:D

By_tr

Özel Üye
izlemiyorum izlettirmiyorum Allahın burjuvalarını
programda bizden eser yok
isabetli bir konu açmışsın arkadaşım teşekkür ediyorum
ayrıca program hakkında aynı fikirde olmamıza çok sevindim birazda şaşırdım tabi :p

asterıx

Yeni Üye
Bravo melek çok güzel bi konuya temas etmişsin dün gece starda da başladığını görünce benimde aklıma geldi böyle bi konu açmak ama benden hızlı davranmışın :) Mesut kardeşim seni de tebrik ediyorum konuyu çok net bi şekilde özetleyen kelimeyi bulmuşsun

imqossibLe

Yeni Üye
rıca ederım arkadaslar bnm içinönemlı olan yorumlarınızdı özellıkle asterıx arkadas saol;)

izlemiyorum izlettirmiyorum Allahın burjuvalarını
programda bizden eser yok
isabetli bir konu açmışsın arkadaşım teşekkür ediyorum
ayrıca program hakkında aynı fikirde olmamıza çok sevindim birazda şaşırdım tabi

neden sasırdın anlayamadım:confused::confused::confused:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO