Çok sevdiğiniz birisi allah korusun ölümcül bir hastalığa yakalansaydı ne yapardınız.....!

Cok sevdiğiniz birisi allah korusun ölümcül bir hastalığa yakalansaydı ne yapardınız...?

• intihar ederdim.

Kullanılan: 0 0.0%
  • ona onu artık sevmediğimi söyler hayattan beklentisinin kalmamasını sağlardım.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

MatmazeL

Özel Üye
PayLaşım için teşekküRler ama bunu düşünmesi biLe insanı üzmeye yetiyoR..
Kimsenini cevaP vermek istıyecegını sanmıyoRum arkadaŞımm...:(

sewtap

Yeni Üye
benim başıma geldi bu inanın insan hiç birşey yapamıo eli kolu bağlanıyo resmen ve en acısı gec bulup çabuk kaybetmek hiç bi huyunu özelliğini bilemeden onu tanımaya calıştığında kaybetmek çok acı kısacası hiç bişi yapılamaz hazırdır gitmeye ve gider ardından sadece hakkım helal olsun demek kalır bide gözyaşları...

Berkan Çınar

Yeni Üye
üzgünüm...!

inan böyle bir şey yaşadığın için çok üzüldüm.ama elden ne gelir ki böyle bir durumda.şimdi böyle bir anket hazırladığım için çok pişman oldum.sana böyle bir durumu tekrar hatırlattığım için özür dilerim arkadaşım..... ( SEWTAP )berkan_4343@hotmail.com

sufi

Yeni Üye
ne kadar üzülür insan allah korusun Allah kimsenin başına vermesin bol bol dua etmek lazım

sufi

Yeni Üye
insan sevdiğinin kıymetini kaybedince anlarmış.dilerim kimse bunu yaşamaz .

rainbow

Özel Üye
birlikte ölmek çözüm gibi görünüyorrrrr....
zaten o gitmişse benimde ölümcül hastalığa düşmem yakındır:)

ECRİN90

Özel Üye
Çok acı bir durum cidden, Allah kimseye göstermesin. Ben olsaydım onunla hayatı dolu dolu yaşardım :rolleyes: :(

sema@

Yeni Üye
düşünmesi bile çok kötü:( sevdigin insan?hayatına anlam katan insan sa yaşamanın bi anlamı olmayacagı için bnde ölürüm herhalde...

AsenA_38

Yeni Üye
yapacak bişey yok yanında olup yardımcı olunabilir ancak onunla ölürdüm demem tabi yaşadım öyle birşey de düşünmedim inancı olan biri kesinlikle düşünmez zaten böyle birşeyi. sırası gelen gidiyor üzüntüsü ve acısı kalıyor hatta zamanla üzüntüsü de kalmıyor anıları kalıyor sadece

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara