Açıköğretim İşletme Fakültesi Ders listesi

harunorun

Yeni Üye
herkese merhabalar.. ben yeni üye oldum.. yüksek okuldan sonra işletme fakültesine yazıldım. şuan hazırlık sınıfındayım 4 dersim var. bitirdiğim okulda yabancı dil olarak ingilizce almıştım. acaba 3. sınıf programındaki yabancı dil derslerini almam zorunlumu? yarcımcı olabilecek varsa sevinirim. teşekkürler

TÜRKiye

Yeni Üye
Türk vergi sisteminden çakarım ben o zaman..8.Üniteye kadar kim çalışacak yaa...

ferdi87

Yeni Üye
bilgi için teşekkürler

ravenian

Yeni Üye
1.sınıfta matematik 23 ünite mi toplamda daha da oluyo mu ? ayrıca ara sınav ünite sayısı ilk 8 üniteden mi sorumlu tutuluo ? teşekkürler ..

openunivercity

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
teşekkürler mesajım bulunsun :)

pandoram

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
tşk ederimm

openunivercity

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
teşekkürler hocam bilgi için
işletme 3. sınıfdayım normal ders ünitelerini yazdım ama hazırlık derslerini de alıcam ama onların üniteler hangi sınıfla aynı acaba ?

bide hazırlık dersleri için hepsine ayrı ayrı kitap mı almak gerekir yoksa büronun verdiği kitaplara çalışsakda yeterli mi?

pandoram

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
offf offf çalış çalış bitmio yaa ünite sayılarına bak hele finali düşünemiyorum :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
teşekkürler hocam bilgi için
işletme 3. sınıfdayım normal ders ünitelerini yazdım ama hazırlık derslerini de alıcam ama onların üniteler hangi sınıfla aynı acaba ?

bide hazırlık dersleri için hepsine ayrı ayrı kitap mı almak gerekir yoksa büronun verdiği kitaplara çalışsakda yeterli mi?
Hazırlık dersleri üniteleri 1.sınıftaki derslerin üniteleri ile aynıdır. Büronun verdiği kitaplar oldukça uzun ve detaylı anlatm içermekte. Yeterli zaman kalmadığı için Murat yada Karacan yayınevlerinni yardımcı kitaplarını tavsiye ederim.

pandoram

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
türk verginin finali daha zor oluyor benden sana tavsie 8 ünite diyip çalışmamazlık yapma finalde daha çok zorlanırsın.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara