hangi üniversitede okumak isterdiniz

zeynep_zehra

Yeni Üye
okumak istediğiniz üniversite ve bölüm hangisi.

ben konya selçuk üniversitesi rehberlik bölümü okumak istemiştim.

Efsunnn

Yeni Üye
selçuk ünv okul öncesi istemiştim okul öncesi oldu ama açık öğretim oldu

weeping eyes

Özel Üye
İTÜ de okumak isterdim şöyle güzel bi mühendislik bölümü ya da doktorluk ama ben yine de memnunum halimden:p:p

NİLL

Yeni Üye
gazi üniversitesi işletme ögretmenliği..şimdilik sadece işletmeyle yetiniyorum

Efsunnn

Yeni Üye
2009 taban puanlarına baktım inanamıyorum yaa selçuk ünv. okul öncesi bölümünü 0.5 puanla kaçırmışım :(:(:(

nigar unutulmaz

Yeni Üye
Türkoloji okumak isterdim üniversitesi hiç önemli değildi ama insanın her istediği olmuyor bu hayatta sağlık olsun

haydaa

Yeni Üye
ben yine aof okumak isterdim.bu benin tercihimdi zaten.örgün okumak bana göre insana zaman kaybettiriyor:eek:

brkpp

Yeni Üye
Kimi insanların hep bir hayali olmuştur işte ben büyünce doktor olacağım gibi... Kimileri yıllarca çalışır bir üniversite bir bölüm hedefler ve onu kazanırsa dünyanın en mutlu insanı olur, kazanamazsa dünyası başına yıkılır! ama şahsen benim hiç böyle bir isteğim olmadı. Şu bölümü şu okulu okumazsam biterim mahvolurum diye düşünmedim hiç. Bir okulun bir bölümüne endekslemedim asla hayatımı. Açıköğretim benim tercihimdi isteseydim normal bir ünviersite kazanacak zekaya ve inancasahiptim ama yapmadım. Halimden memnunum ve biliyorum ki örgün öğretim okuyup her gün okula gitmek, hoca kaprisi çekmek, sürkeli aileye yük olmak durumunda olan bir çok arkadaşım benim sıcacık evimde aynı eğitimi alıyor ve bir yandan da çalışıp hayatımı kazanıyor olmamdan dolayı epey rahatsızlar.

brkpp

Yeni Üye
İnanın bana şuan konaklama işletmeciliğini bile ben kendim seçmedim, öss tercihi yapacakken anneme gidip anne sen akıllı kadınsın bana hangi aöf bölümü tavsiye edersin ben kararsızım dedim hiç düşünmeden konaklamayı seç dedi bende seçtim. Ne bir araştırma nede hiçbir şey yapmadım doğru dürüst. Ve okula gidip tercih listemi verdiğimde herkes 25-30 tercih yapmıştı bense 1 tane! benimle dalga geçtiler ama ben hiç pişman olmadım.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz