günde kaç saatiniz televizyon başında geçiyor?

NİLL

Yeni Üye
eğer televizyonun önünde günde 3 saat geçiriyorsanız buda 1 yılda 1095 saat eder...eğer bu 1095 televizyon canavarının pençesinde geçmeseydi bize ne kazandırabilirdi?

1.bir yabancı dili iyi seviyede ögrenebiliriz
2.25 bin sayfalık bir kitap bitirebiliriz
3.KURAN okuyacak olursak 10 hatim eder
4.kaza namazlarımızı kılmaya kalkarsak 3 yıllık namaz bocumuzu kılarız
5.bir ögrencinin bir ögretim yılı
günde 3 saatimizi ayırıp yapacağımız daha çok şey sayardımmm..tv önünde geçirecegimiz zamana dikkat edelimm arkadaşlar..

sinem22

Yeni Üye
haklısın ama insanlar artık dışarda güvenle gezemedikleri için evlerine kapanıyorlar ee haliyle de evdeki tek eğlence televizyon oluyor.tabii ki bunun yerine saydıklarını yapmak en güzeli ve en hayırlısı.

NİLL

Yeni Üye
haklısın ama insanlar artık dışarda güvenle gezemedikleri için evlerine kapanıyorlar ee haliyle de evdeki tek eğlence televizyon oluyor.tabii ki bunun yerine saydıklarını yapmak en güzeli ve en hayırlısı.
sende haklısın ama televizyon izlemek bu zamanda eğlence sınırlarını aştı insanlar artık tv bağımlı yaşıyor

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Güzel istatistikler bizimle Paylaştığın İçin teşekkür Ederim. Aslında Bende İş Dışında Günümün Büyük Bölümünü Bilgisayar Başında Geçiriyorum Ama Yararlı işler için. Tabi T.V. Tamamen Zaman Öldürmeye Dayalı bir Olay. Bunu da İnkar Etmiyorum.

heartqueen

Yeni Üye
çok güzel nill bravo. tv olayına zaten karşıyım. benim 1 haftada toplasan 3 saat anca eder. o da 2 saati pazartesi zaten. tv yerine kiap okumayı tercih edenlerdenim

weeping eyes

Özel Üye
gerçekten güzel bi istatistik paylaşımı olmuş teşekkürler.aslında pek tv ye ilgim yok haberler ve önemli olan şeyler dışında öyle dizi yarışma vb.izlemiyorum düzenli bi şeklde gazete ve kitap okumaya çalışıyorum.

thelegend

Yeni Üye
tv yı gorunce bazen sasırıom ıste pc basındayım ewdede oyle toplasan haftada 3 4 saat belkı ızlerım tv :):)

brkpp

Yeni Üye
açık söyleyeyim 1 saatim bile tv başında geçmiyor. tvde kayda değer izlenecek birşey olduğunu düşünmüyorum, abuk sabuk müzikler, saçma sapan kadın programları, tamamen yozlaşmış kültüre hitap eden olgular, şiddet savaş kaza cinayet haberleri, bana itici geliyor.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ