İşte Ahmet Türk'ün Ailesinin İlginç Hikayesi..

harun_73

Özel Üye
sanki söz birliği yapmışsınız hiç mi beni haklı bulan çıkmaz ya asıl sorun da burda bunu geneneştirip düşünün bana haksız bir saldırı olduğunu düşünüyorum

Garbino

Özel Üye
ayrım yok diyorsunuz ama maşallah hepiniz kılıcınızı çekmişsiniz ben demagoji yapmıyorum öyle nara atmaya gelince bunu çok iyi beceriyorsunuz ama gerçekleri görmemek için ısrar ediyorsunuz bence önce gerçeklrinizle yüzleşin mesela ergenekon 18000 faiili meçhul var kim yaptı bunları kendiliğinden olmadı ya bu ayrımcılık değil de nedir başınızı kumun altından çıkarmaya ve gerçekleri görmeye davet ediyorum
Sayın üye, harun_73 burası, siyasi demogojik faaliyetlerin sürdürülebilmesi adına kurulmuş bir site değil... Bu sitenin amacı; açköğretim ile ilgili bilgilere ulaşmaktan ibarettir.. İstediğiniz düşünceye sahip olabilirsiniz, sizin görüşünüz ve sizin insiyatifinize bağlı bir durumdur.. Ancak savunduğunuz kişilerine ne olduğunu herkes çok iyi biliyor... Boşuna eğri çizgileri, düzgün göstermeye çalışmayın...
Ve bu başlık ya da herhangi bir başlık altında sitemiz içerisinde, aynı faaliyeti sürdürmeye devam etmenizi istemiyorum...
Görüşlerinizi mümkünse böyle bir ortamda değil, siyasi amaçların güdüldüğü sitelerde yapınız...
Beni anladığınızı düşünüyorum...

Sevgiler...

Garbino
Süper. Mod.

harun_73

Özel Üye
savunduğum kişiler nasılmış kürt oldukları için değilmi bu konular beyninize öyle empoze edilmişki bu tabuları yıkmak önyargılarınızı parçalamak atomo bile parçalamaktan daha güç varsa yoksa vatan millet sakarya..

harun_73

Özel Üye
ahmet türk biyografisi hazırlanmış gerçekle alakası olmayan nbilgilerle dolu hepsi yalan yanlış beyanlar bunu söyledik diye gözünüz de kabahat işledik ayrıca ben başlatmadım siyasi tartışmalara da meraklı değilim ama yanlış bir şey varsa ben buna yanlış derim kimsede bu hakkımı ellimden alamaz o zama burda siysi kişilerin tanıtılmasın biz de yazmayalım

Garbino

Özel Üye
harun_73 aynı konuyu biraz daha uzatmaya devam ederseniz, üyeliğinizi iptal etmek zorunda kalıcam...
Hala aynı şeyleri yazmaya devam ediyorsunuz... Böyle bir başlık açılmış ve siz bu başlıktan rahatsız oluyor ya da olduysanız, gelip burada ahkam kesmek yerine, bizlere; bu başlıktan rahatsızım kaldırmanızı istiyorum demeliydiniz...
Tekrar ediyorum aynı şekilde devam ederseniz üyeliğiniz tarafımdan iptal edilecektir...

Garbino

graal89

♥ Ankaragücü ♥
ahmet türk biyografisi hazırlanmış gerçekle alakası olmayan nbilgilerle dolu hepsi yalan yanlış beyanlar bunu söyledik diye gözünüz de kabahat işledik ayrıca ben başlatmadım siyasi tartışmalara da meraklı değilim ama yanlış bir şey varsa ben buna yanlış derim kimsede bu hakkımı ellimden alamaz o zama burda siysi kişilerin tanıtılmasın biz de yazmayalım
ahmet türk hakkında ne biliyosun bilmiyorum arkadaşım ama bizim kürtlere karşı bi kinimiz nefretimiz yok . kürdü de bir türküde bir lazıda bir bu ülkede herkes eşit şartlarda kimse kimseden üstün değil ama kürtlerin boş bi amaç uğruna güneydoğuda yaptıkları ortada 30.000 den fazla askerimiz şehit olmuşken senin bu olayda parmağı olan ve katilleri desteklemen gerçekten acı verici.ayrıca bu adam normalde inşaat işi yapardı ve tanıdığım biçok kişinin bundan alacağı var ve alacağını istemeye gittiğinde dövmekten beter etmiş adamları.önce savunduğun adam hakkında yeterli bilgiye sahip ol sonra gel burda savun.hiçbir zamanda hainleri savunma...

tunckebap

Yeni Üye
gerçekten bilmediğin çok şey var evet bizim dedelerimiz atalarımız çanakkalelerde başka cephelede şehit düştü bu vatan için gel görki bu gün kürt milletti dışlanıyor sanki bu topraklarda hiç hakkı yokmuş gibi muamelle görüyor kürdüm diyeni vatanı bölmekle suçluyorlar ya sev ya terkey deniliyor yanlı medya da herşey lduğundan farlı göstemeye çalışıyor ahmert türk bir türk düşmanı değildir ayrıca ırkçı da değildir o sadece yıllardır sömürülen yok sayılan bir halkın sesi olmaya çalışıyor.. nerden geldiği de o kadar önemli değil önemli olan şuanki konumu benim için
Bunca yıl Kürtler mi sömürülmüş... Nasıl bir sömürü hiç anlamıyorum ya da siz sömürülmek nedir hiçbir fikriniz yok. Bunca yıl Türklere yapılıp onlara yapılmayan ne oldu. Okumalarına mı izin verilmedi, üniversitelere mi alınmadılar ya da iş oldunca sen Kürtsün diye işe mi giremediler? Kürt halkının bugün bu muameleyi görmesi tamamen kendi suçlarıdır. Neden Lazlar aynı muameleyi görmüyor. Cevabını ben vereyim; Lazlar en milliyetçi Türkten daha milliyetçi, vatanını en çok seven Türkten bile daha çok seviyor, ben Lazım diye hiçbir zaman kendini ayrı görmüyorlar. Şunu da belirteyim Türklerden hiç ayrı tutulmadı Kürtler bunu iyice aklınıza sokun. Ahmet Türk'e de gelince; TSK'ya terörist diyen ve teröriste şehit diyip, şehitliğin adını kirleten mi Türk düşmanı değil? Sorarım sana... Güya haklarını savunuyorlarmış. Dağdaki teröriste emir verip Mehmetçiğimize kurşun sıktırarak mı arıyorlar haklarını? Onlar için biz bu topraklarda teröristiz, işgalciyiz, diktatörüz. Bilmem anlatabildim mi?

pegasus_dna

Forum Editörü
aynen katılıyorum. bu ülkede bir ayrım yapıyorlarsada bunu dayine kürtler yapmakta kendilerini soyutlamaya çalışıyorlar. ahmet türk'ün sadece soy ismi türk , türklükle alakası yok ... bu ülke sınırlarını kürdistan diye bölen biz miyiz kürtler mi? ben de bir lazım ve sakarya'da lazlar çok var bir olay anlatayım bikaç kürt vatandaş b apo şerefsizin tşörtleriini giyiyorlar asarız keseriz diyorlar. anında orda linç edilceklerdi.
ülkeyi bölende başımızdakiler bilmem kürt ayrımı,alevi ayrımı ,roman ayrımı.. niye sivrilen kürtler oluyor..
biz kürtlerin tarihinide biliriz dağlara saklanıp milleitn malını çalıp nasıl ürediklerini,atalarımız savaşırken onların yokluğunda hayvanları çalındı kimse bunları söylemiyor...

dağdan teslim olan teröristlerin diyarbakırda nasıl karşılandığını biliyoruz sanki hac vazifesinden gelmiş gibi baş tacı yaptılar.. eğer kürtleirn bir sorunu yoksa insinler dağdan .
istanbul'da o kadar kişi öldü İETT otobüslerini yaktılar yıktılar bunların vebali kimin...

Bunca yıl Kürtler mi sömürülmüş... Nasıl bir sömürü hiç anlamıyorum ya da siz sömürülmek nedir hiçbir fikriniz yok. Bunca yıl Türklere yapılıp onlara yapılmayan ne oldu. Okumalarına mı izin verilmedi, üniversitelere mi alınmadılar ya da iş oldunca sen Kürtsün diye işe mi giremediler? Kürt halkının bugün bu muameleyi görmesi tamamen kendi suçlarıdır. Neden Lazlar aynı muameleyi görmüyor. Cevabını ben vereyim; Lazlar en milliyetçi Türkten daha milliyetçi, vatanını en çok seven Türkten bile daha çok seviyor, ben Lazım diye hiçbir zaman kendini ayrı görmüyorlar. Şunu da belirteyim Türklerden hiç ayrı tutulmadı Kürtler bunu iyice aklınıza sokun. Ahmet Türk'e de gelince; TSK'ya terörist diyen ve teröriste şehit diyip, şehitliğin adını kirleten mi Türk düşmanı değil? Sorarım sana... Güya haklarını savunuyorlarmış. Dağdaki teröriste emir verip Mehmetçiğimize kurşun sıktırarak mı arıyorlar haklarını? Onlar için biz bu topraklarda teröristiz, işgalciyiz, diktatörüz. Bilmem anlatabildim mi?

pegasus_dna

Forum Editörü
bende bu ülkede huzur ve refah istiyorum. mehmetçiğe kurşun sıkanlarda ne yazıkki bu ülkede yaşayan insanlar oluyor. tc kimlikleri var ama sadece var... biz yurdmumuzdaki insanların kurşunundan ölüyoruz içimizde barışı sağlayamıyoruz.. yazık bize

ECRİN90

Özel Üye
[ı]bende bu ülkede huzur ve refah istiyorum. Mehmetçiğe kurşun sıkanlarda ne yazıkki bu ülkede yaşayan insanlar oluyor. Tc kimlikleri var ama sadece var... Biz yurdmumuzdaki insanların kurşunundan ölüyoruz içimizde barışı sağlayamıyoruz.. Yazık bize[/ı]
+1 ........... ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO