kariyermi yoksa aşkmı hangisini seçersin..

• Konbuyu başlatan Babyface
  • Başlangıç tarihi

aşk mı kariyermi hangisi seni mutlu edicek?

• Kullanılan toplam oy
    8

sewtap

Yeni Üye
aşk daha mutlu eder beni kariyerde önemli tabii yabana atılmayacak kadar önemlidir hayatta:) ve ikisi arasındada benzer bi özellik vardır; ikiside kolay bulunan çabuk kazanılan birşey değil zaman lazım:)

seher

Özel Üye
bence kariyer ayaklarım yere sağlam bastıktan sonra gerisi gelir:):rolleyes:

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bence de kariyer.Önce kariyer sonra aşk diyorum.
Bayanlarında ayaklarının sağlam yere basması lazım.Herkes kendi ayakları üzerinde durabilmeli.Aşk zaten seni mutlaka bir yerde yakalar.

suhedaa

Yeni Üye
ben anketten birşey anlamadım yav ama bence kariyer çünkü erkeklere güvenmi olur hiç :p en iyisi bi bayanın kendi ayakları üzerinde durmasıdır

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
aşk olunca kariyer zora mı düşüyo ki yaf ben şahsen çocukta yaparım kariyerde:D:p

suhedaa

Yeni Üye
aşk olunca kariyer zora mı düşüyo ki yaf ben şahsen çocukta yaparım kariyerde:D:p
:D Allah ım ya bunu bayanlar derdi hep:p
bence aşk karın doyurmadığı gibi şimdi ki aşklara malum artık güvende olmaz o yüzden özellikle bayanların ilk başta biryerlere gelmiş olması kendi ayaklarının üzerinde duruyo olması gerekiyo sonrası da gelir zaten:)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bayanlarda erkeklerde her koşulda kendi ayaklarının üzerinde durmalı burdaki olay eğer 'kariyer' kelimesinden bahsediyosak Kariyer, sonu olmayan bi yoldur sürekli bi basamak çıkmaktır 'çalışır' durumdayken yani ayaklarının üzerinde zaten duruyosun. Aşk'a engel değil. Zaten engel olsaydı ömür boyu olması gerekirdi çünkü insanın kendini geliştirmesi bitmez dolayısıyla önce kariyer sonra aşk denemezdi. neyse madem iki şık konulmuş işin mantığını bi köşeye aliyim. (konuştum konuştum yine şimdi hiç yazmamış gibi davranıyorum 'ah bu ben':D)

suhedaa

Yeni Üye
bayanlarda erkeklerde her koşulda kendi ayaklarının üzerinde durmalı burdaki olay eğer 'kariyer' kelimesinden bahsediyosak Kariyer, sonu olmayan bi yoldur sürekli bi baslamak çıkmaktır 'çalışır' durumdayken yani ayaklarının üzerinde zaten duruyosun. Aşk'a engel değil. Zaten engel olsaydı ömür boyu olması gerekirdi çünkü insanın kendini geliştirmesi bitmez dolayısıyla önce kariyer sonra aşk denemezdi. neyse madem iki şık konulmuş işin mantığını bi köşeye aliyim. (konuştum konuştum yine şimdi hiç yazmamış gibi davranıyorum 'ah bu ben':D)
:D ahh o sen
doğru söylüyorsn kariyer sonu olmayan devamı olan birşey aslında şöyle demek daha doğru olur öyleyse çalışıyo olmak yanı az öncede dediğimiz gibi ayaklar üzerinde duruluyo olması gerekiyo.. bence aşk bir yerde insana engeller olabilir çünkü bir karar verdiğinde kendinden başka düşünmen gereken biri olduğu için seçimlerinde kendini biraz kısıtlaman gerekecek ama bir yerlere geldikten sonra aşkı bulup devam etmek en mantıklısı bence tabi bunlar mantıkla söylediklerimiz ama çoğu zaman gönül ferman dinlemiyor :D

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
kariyer kişisel tatmin meselesidir bi olgudur kendini geliştiren insan bi başkasına neden danışmak zorunda kalsın¿ gelişim kötü bi karar değildirki senden başka kime etki edebilir¿ yapmayın etmeyin herkes oyunu geri alıp aşk'a versin harcamayın ömrünüzü yanlış kariyer oyuyla:D

suhedaa

Yeni Üye
kariyer kişisel tatmin meselesidir bi olgudur kendini geliştiren insan bi başkasına neden danışmak zorunda kalsın¿ gelişim kötü bi karar değildirki senden başka kime etki edebilir¿ yapmayın etmeyin herkes oyunu geri alıp aşk'a versin harcamayın ömrünüzü yanlış kariyer oyuyla:D
ehuehu:D seni mi kıracaz
birine danışmak değil demek istediğm sadece iki kişilik karar alman gerekir tabi ki gelişim güzel birşey ama bazen birlikte ilerleyemez insan muhakkak ki az da ols birşeyleri yaparken kendini kısıtlaman gerekir diye düşünüorum ama birşey daha var insanlar bazı hırsları yüzünden bazen yaşamlarını ihmal ederler ve bazı güzellikleri elden kaçırırlar malesef:eek:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO